Ahoj. Vím že se do toho nemám plést ale .... Jelikož to tucnik prodal za 125k nebo nějak tak (Temes) a jedná se o prodání New Empire za 30k Tak s tímhle bych nesouhlasil protože ... v Temes skoro nic není postavené a v Empire je toho kapku dost a vůči Corpusovi je to nefér za 30k takto rozvíjené město ....... Schválně se ještě koukněte zda by to mělo být prodané za 30k


S pozdravem Flann přeji příjemný den