Ahoj co se s tim projektem stalo ? Meli ja shako a kubis jsme KOUPENOU resku v pousti 300x300 za 3000 dolaru meli jsme to schvaleny tak kam se podela neni tam nic zadne stavby co jsme postavili zadne zarovnani ani ta reska uz ne tak mi reknete kam se podela, vrat te ji kde byla a tech veci co jsme tam meli to nemuzete jen tak vymazat resku a nikomu o tom nerict to fakt nechapu proste vzmazete resku a nikde nic. I na dyn mape jsou jeste videt baraky kdy sla. .