pokial sa bavite o 10 man tak ide spravit dva alebo tri tyzdne dozadu sme to dali v pohode... prosim vas nerieste tu nieco co ide spravit len to neviete, moj nazor je ze nevyberate vsetky gule ty ludia co su dnu... fakt nic v zlom ale dve strany o tom isto ma nebavi citat plus gm alebo developer/admin nema ani snahu nato reagovat (co sa tu stava beznou zalezitostou uz asi )
Ja by som chcel poukazat na achiv fullhouse na 10 man ktory tu podla mojich informacii spravil iba jeden raid. Na normal mode sa neda dat lebo tie elity sa same zabiju... na normale sa tie elity spamuju fakt uplne na pansky kkt(myslim v prvej faze) velmi cudne sa menia. Plus pokial by ste ten achiv chceli fakt robit tak na to mate iba jeden pull (hc mode samozrejme) lebo potom sa lady (teraz netusim ci to tak ma byt alebo nie) bugne a elity sa spamuju uplne zle a prestanu sa menit... a poprosil by som uz aj vyjadrenie niekoho kompetentneho, koniec koncov preto sa tento topic zakladal...