Poviem to strucne:

Mam na vas zopar veci,takze zacnime:

PVP je na bode mnazu! Resilka nefunguje vobec a nech je tu 20 topocov ohladne vypoctov resilky aj tak nejde!!!!!
Ratajte si kolko chcete aj tak to nejde a ani nepojde lebo nemate vobec zaujem to opravit!!!!
Tak sa venujte uz konecne tomu serveru,a nie stale kokotinam....skakacky vam moze kazdy osrat....ludia chcu funkcny server.Nech ide PVP,PVE..ak si uz platia VIP tak nech si platia za nieco,co im spravi radost a nie nervy!!!!!
Penazi mate dost tak kua nieco obetujte aj na nas hracov a nie len vsetko do vrecka!
To ze kupime nejake RAM-ky nevyriesi ziadny BUG...Treba sa venovat spellom a nie banom a mute...Lebo to je jedina robota GM...
27.9.2012 bol posledny UP a od vtedy to ide dole vodou.....GM neriesia nic...na GM Channel je to ako hadzat hrach na stenu(pre dementov=ziadna odpoved)....a ak nahodov raz za uhorsky rok sa ukaze GM tak je to ignoracia!!!! Nic v zlom ale taketo GM-ka s takymto pristupom by som strielal!!!!!!!!!
Mate tu 1000+ hracov a neviete sa im venovat alebo skor nechcete!
Niekedy jak pozeram na GM channel tak vazne lutujem ludi co tam pisu(24 hodin) a ziadna odpoved.
Opytam sa....co je vlastne GM podla vas?
Co si vy ako myslite o tej funkcii? mam prava tak si budem doma chrapat,sem tam sa lognem,dam par mute,par banov(za kokotiny)....na hracov serem lebo pisat sa mi nechce,na tickety sa vyseriem,ved to poriesi niekto zamna...
Toto je vas zivot? tak ten by bral kazdy hrac!
Dufam ze na Vianoce dostaneme darcek ,a "akoze" GM-ka zacnu robit to co maju(pre nechapavych) viz link:
http://www.wowwiki.com/Game_Master
Studujte a ucte sa! GM niesu len prava ale aj povinnosti a na tie kazdy sere!

Zelam pekny vecer