Hele ja som sa snažil usporiadať event ako hráč a dopadlo to....slušne povedané napiču...ano to je slušne povedané, keby som to mal nazvať v neslušných slovách tan skončím s nadávkami niekedy okolo vianoc....a môžu si za to sami hráči, Fae o tom vie.