Stránka 5 z 7 PrvníPrvní ... 456 ... PosledníPoslední
Výsledky 41 až 50 z 67

Téma: 1.8 aneb čekání 1,5 roku

  1. #41
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak co? za jak dlouho to bude?!

  2. #42
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2014
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    "čekání 1,5 roku" - počkáš a otvoria každopádne nechcem sa do ničoho púšťať, lebo som chcel byť pripraveny na minecraft, no budem to musieť zmeniť a keď sa to bude takto preťahovať a AT nebude reagovať na naše správy flexibilne ani na servry sa po wipe neukážem (nepriamo povedané - "lebo server")

  3. #43
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Palan by to už spustil ale Hex to nechce.

  4. #44
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Palan by to už spustil ale Hex to nechce.
    Pokud to Hex ještě nechce pustit, tak k tomu má asi pádný důvod, nemyslíš? Pravděpodobně se mu nelíbí, jak pracuje nějaký plugin, tak se to snaží opravit.

  5. #45
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Snad to může opravovat v průběhu ne?

  6. #46
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Pokud se jedná o klíčový plugin, tak asi těžko. Když to bude opravovat v průběhu, tak bude muset dávat pořád restart a to si zase budete stěžovat, že to pořád vypínáme

  7. #47
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Logika A-Teamu = Ulejvači.

    Znám několik Adminů co to mají hned. ACH JAJ

  8. #48
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2014
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Dovoľte mi pripomenúť (príspevok čítajte od dola)
    za celé obdobie my, hráči, čakáme na server, ako vravím doma sa nudím lebo sa nechcem do ničoho väčšieho púšťať lebo čakám na server.. čestne prehlasujem, ak do 6.7. server nebude otvorený púšťam sa do projektu mimo MC a to znamená že nebudem hrať na novom servry.
    "5.7. : nevedno kedy server spustia..."
    "28.6 : Již brzy!" + časovač
    "27.6. : Veškeré pluginy jsou připravená a nastavené, budovy postavené, zbývá provést velký finální test celého serveru a co nevidět budeme moct server spustit !"
    "24.6. : se usilovně pracuje na dokončení nového webu!"(úryvok)

  9. #49
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nori... jsme 2

  10. #50
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Zdravím,
    Jelikož je Flann takový nemožný hovado a zakládá takový nemožný topicky na Forum, navrhuji ban, jelikož tohle už není možný, aby každý den buzeroval Troysla (skype), aby už A-Team (jeho výrazem "ulejvači") konečně zapnul server na verzi 1.8. Teď vzkaz pro Flanna- Ty blázne, myslíš si, že dát všechny pluginy najednou dohromady, aby všechno běželo, tak jak má, je hračka ? Celý A-Team má své důvody. Cituji Troysla "Co si jako myslíš, že všichni sedíme s nohama na stole a říkáme si "Hm, Flann to chce pustit, tak schválně počkáme ještě dva týdny" ? Ne, ani nevíš, co všechno děláme. My (eventeři) upravujeme celý WOE, děláme nové autoeventy a chystáme nové eventy. Haku s Hexem dělají nový web, což je hodně těžké a Hex do toho ještě dělá sám všechny pluginy. Ostatní jsou buď na dovolené (jako třeba kelisovka) nebo stavějí a upravují nové budovy, jako je spawn, obchoďák, pískovny a další, co je potřeba ještě udělat. Já jsem třeba předevčírem předělával celý hotel pro nováčky. Takže si nemysli, že to nechceme pustit a uklidni se." Fakt už se zamysli, vylez z baráku a jdi mezi lidi !

    Omlouvám se za sprostá slova a nadávky *Corpík

Stránka 5 z 7 PrvníPrvní ... 456 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •