Stránka 18 z 20 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední
Výsledky 171 až 180 z 194

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

  1. #171
    Banned
    Založen
    03.01.2012
    Příspěvky
    132
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jak pozeram tak pozeram..vidim tam iba 269:2 a ziadne 270:0...takze neklam!

  2. #172
    Ověřený člen Avatar uživatele Rafko
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    89
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Za prvé Nikoho som nedodgol :P ani len 1 arénu ..na 3k rate keď vidím že ide hrať team ktorý nás môže dať ale dá nám viac ako + 1 tak kľudne lognem a to všetci vedia proti žiadnemu shatteru na AN nemám respect ( okrem Emba, loli - tam mam taky zdrávi respect za hpala / war ale tí už nehrajú ) a tí čo hrajú teraz Shatter vedia ž aj ked mám o 500 ratu viac kludne lognem takže neviem čo tu riesime :P
    BY KUTA

  3. #173
    Ověřený člen Avatar uživatele Rafko
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    89
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal zetr313 Zobrazit příspěvek
    u wish myslis warra/palu/dk? .. OK ..
    Nie nie nerád vyťahujem ranky ktoré som dal a za aké classy najprv si zisti dajme tomu minulú sezónu brackety 2s 3s ...a potom píš nezmysli
    BY KUTA

  4. #174
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.09.2013
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

  5. #175
    Ověřený člen Avatar uživatele Rafko
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    89
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    [IMG]C:\Users\Admin\Desktop\wat.jpg[/IMG]
    BY KUTA

  6. #176
    Ověřený člen Avatar uživatele Irone_QQ
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    448
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Ty si ma teda ťažko farmil, to teda asi myslíš tú 1 arénu v ktorej ste nás len tak tak dali aj keď war má dmg aký má + earth shield je skoro useless (thanks AN ) a potom ste to išli rozdýchavať keď ste ďalšiu nelogli

    Ako pozerám tvoje ego je ešte stále v oblakoch, wake up a nezabudni že ani ty, Veľký Kutas ( btw ten nick sa ti hodí, kto nevie o co go, ----> google.com tam má pár pekných obrázkov ) niesi neomylný a aj ty si ma dodgoval (pre osvieženie pamäti 3v3 s Immortalom, za priesta 2s ... ) no a samozrejme nemôžme zabudnúť lose proti priestovi čo to hrá prvý krát, nevie čo tie spelly robia, stláča čo svieti a kliká to aj zo spellbooku a low resil warovi do ktorého lietajú chaosbolty za 14 tisíc



    Ale nebudem si s tebou ničiť nervy, taký kid sa ešte nenarodil aby ma rozplačkal tým aké má krásne čísielka v aréna teamoch Tak si aj naďalej ragequituj po prehre logoutom, loguj arénky v noci proti kamarátom, fappuj s Trayom nad mojou AFK postavou, ja ťa budem mať tam, kde obvyle svôj KUTA-s vkladám

    Naposledy upravil Irone_QQ; 04.10.2013 v 20:58.

  7. #177
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.10.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Kuto prosímtě...jdi do prdele...

  8. #178
    Banned
    Založen
    21.05.2013
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Irone_QQ Zobrazit příspěvek
    Ty si ma teda ťažko farmil, to teda asi myslíš tú 1 arénu v ktorej ste nás len tak tak dali aj keď war má dmg aký má + earth shield je skoro useless (thanks AN ) a potom ste to išli rozdýchavať keď ste ďalšiu nelogli

    Ako pozerám tvoje ego je ešte stále v oblakoch, wake up a nezabudni že ani ty, Veľký Kutas ( btw ten nick sa ti hodí, kto nevie o co go, ----> google.com tam má pár pekných obrázkov ) niesi neomylný a aj ty si ma dodgoval (pre osvieženie pamäti 3v3 s Immortalom, za priesta 2s ... ) no a samozrejme nemôžme zabudnúť lose proti priestovi čo to hrá prvý krát, nevie čo tie spelly robia, stláča čo svieti a kliká to aj zo spellbooku a low resil warovi do ktorého lietajú chaosbolty za 14 tisíc



    Ale nebudem si s tebou ničiť nervy, taký kid sa ešte nenarodil aby ma rozplačkal tým aké má krásne čísielka v aréna teamoch Tak si aj naďalej ragequituj po prehre logoutom, loguj arénky v noci proti kamarátom, fappuj s Trayom nad mojou AFK postavou, ja ťa budem mať tam, kde obvyle svôj KUTA-s vkladám

    eeeeey vy jste dali za disco/arms holy/destro u dont sayyy broooo rly hard
    btw taky tu mam neco pro fajnsmekry

  9. #179
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.09.2013
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

  10. #180
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Tak teď bych rád viděl nějaké shrnutí toho co jste na těch 20 stránkách vyřešili...
    podle mě to je zase jenom flame.

Stránka 18 z 20 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •