Stránka 19 z 20 PrvníPrvní ... 9181920 PosledníPoslední
Výsledky 181 až 190 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #181
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Mimo témy, aké zmeny si mal na mysli okrem wipe a zrušenia GH?

    Ľahké farmenie AC

  2. #182
    Ověřený člen
    Založen
    13.01.2011
    Příspěvky
    61
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    posledné dni chytil neprijemné krámy... musíš to vyčkať

  3. #183
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Stále nevidím žiadny nápad...len "nadávanie" na to čo vymyslel niekto druhý. Opakujem sa tretí krát, a stále čakám na ten tvoj nápad, ktorý Anathemu spasí.

    Nič si mi neurobil, iba som nedokázal nereagovať na posty typu Ladeus. Nech by ich napísal hocikto iný, že ide o teba som sa ešte krotil. Narážaš na to čo sa stalo mne? Pozri sa na to čo tu predvádzaš ty (mne stačilo čo si dokázal na TS pri bane OSB) a potom sa ma to opýtaj ešte raz.

    Ja chápem, že tvoj názor na to je, že je to blbosť, to je veľmi pekné, preto ti hovorím, ukáž nám ako dokážeš spasiť Anathemu. Nemienim sa s tebou ďalej hádať, nestojí mi to za to. Ospravedlním sa ti potom, ako mi tu ukážeš (áno po štvrté) svoje produktívne nápady na to ako pozdvihnúť hranie na AN. Prísť do práce, povedať vedeniu, robíte to na piču a odísť, si tiež nemôžeš dovoliť. Alebo ano? Myslím, že v RL by ťa tak isto vysmiali, keby si chcel niekomu diktovať a kritizovať to, že sa aspoň o niečo snaží a ty sám nerobíš nič.

  4. #184
    Ověřený člen
    Založen
    06.03.2011
    Příspěvky
    137
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Mind Zobrazit příspěvek
    Smutné je, že něco opravdu extra už vlastně ani vymyslet nejde, protože WotLK je už prostě stará hra.
    Celý WoW a jeho koncept je už ohranej a zastaralej (to je vidět na blizzardu, kterej pomalu taky vymejší čim dál tim větší číčoviny). Nic nezabaví věčně a rozhodně ne x let stará hra.
    Krása MMORPG her je v kontaktu s ostatními hráči. Tak co kdybyste si místo stěžování pokecali ve hře s někym, šli raidbgčko s kamarádama, zkusili s lidma z guildy gangovat opačnou frakci v nějakým městě atp. Nebo si společně procházeli starý instance, dělaly alty, skládali si třeba dungeon set 2.

  5. #185
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Citace Původně odeslal Abandonation Zobrazit příspěvek
    Stále nevidím žiadny nápad...len "nadávanie" na to čo vymyslel niekto druhý. Opakujem sa tretí krát, a stále čakám na ten tvoj nápad, ktorý Anathemu spasí.

    Nič si mi neurobil, iba som nedokázal nereagovať na posty typu Ladeus. Nech by ich napísal hocikto iný, že ide o teba som sa ešte krotil. Narážaš na to čo sa stalo mne? Pozri sa na to čo tu predvádzaš ty (mne stačilo čo si dokázal na TS pri bane OSB) a potom sa ma to opýtaj ešte raz.

    Ja chápem, že tvoj názor na to je, že je to blbosť, to je veľmi pekné, preto ti hovorím, ukáž nám ako dokážeš spasiť Anathemu. Nemienim sa s tebou ďalej hádať, nestojí mi to za to. Ospravedlním sa ti potom, ako mi tu ukážeš (áno po štvrté) svoje produktívne nápady na to ako pozdvihnúť hranie na AN. Prísť do práce, povedať vedeniu, robíte to na piču a odísť, si tiež nemôžeš dovoliť. Alebo ano? Myslím, že v RL by ťa tak isto vysmiali, keby si chcel niekomu diktovať a kritizovať to, že sa aspoň o niečo snaží a ty sám nerobíš nič.
    Asi nema dal smysl se s tebou o tom bavit... a nejspis i o jinych vecech. To ze napisu svuj nazor je spatne. Kdyz jsem mel jeste tenkrat chut za An nejakym zpusobem bojovat kazdej si jel svoje. Ted kdyz proste jen napisu ze jsou to dejme tomu nejaky napady na radoby zachranu AN tak fakt sorry. Jestli proste nedokazes prekousnout to ze wotlk je starej a lidi proste donekonecna nebude bavit delat dokola ty stejny veci tak se ti opet omlouvam ale mozna uz by sis mel rozsvitit... nebo mi zase napsat jak jsem z offiku kterej mimochodem stoji za stejny hovno jako wotlk a dalsi blaboly na moji osobu. Vytahujes tu v topicu o "zachrtane zabavnosti AN" veci ohledne OSB... CG ses fakt borec... ses nejak citove mimo? mas nejaky problemy? Vytahuj dal 100 let stary veci... musim se smat. Fakt bych netusil ze drive totalne v pohode Artepp tu bude blekotat takovy haluze... ale ok.
    Klidim se a ty se tu dal snaz zachranit anathemu - neco za co ti nikdy nikdo nepodekuje a jeste nakonec budes za vola...

    GL & HF

  6. #186
    Ověřený člen
    Založen
    09.01.2011
    Věk
    31
    Příspěvky
    69
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Já tenhle topic nějak nechápu, píšou tu pořád jen ti samí lidé o tom jak moc se nudí a je na GM aby to vyřešili. Je tu jeden takový fajný archiev co vás na hodně dlouhou dobu zaměstná, až ho budete mít tak máte právo říkat že se tu nudíte...http://old.wowhead.com/achievement=4496

  7. #187
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    Už dva roky pracuju na tom abyc hměl právo říct že se tu nudim ? to je blbost na WoTLku se jde dostat pres 10 K achievu to je teprv hranice !


    Ne važně. řešíte tu už delší dobu jen hovna a konstruktivní příspěvky kterrý tu jsou se ztracej v přílivu sraček a zapomíná se na ně. Chtělo by to vytřídit hodně omezenej počet lidí kteří by měli přístup spolu s GM do nějaký jiný uzavřeny sekce kde by se mohly řešit priority a problemy chodu servru...ne nemyslim něco jako bylo dřív že připomínky a návrhy byly jen pro donory protože donor může být každej idiot. Myslim sekci pro lidi kteří mají zájem o to podílet se na chodu servru a pomáhat i přesto že nemůžou/nechtějí být součástí GM teamu. Otazka je jak by se do takovy zkupiny vybírali lidi kdyby to byo že kdo se přihlásí tak "welcome" tak se přihlásí ti samí idioti co jsem píšou píčoviny a když to budou vybírat GM budou mít tendenci vybírat lidi kteří s nimi souhlasí.

  8. #188
    Banned
    Založen
    29.05.2012
    Příspěvky
    21
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Sami dovol mi nesúhlasiť.

    wotlk je starej a lidi proste donekonecna nebude bavit delat dokola ty stejny veci
    Keď môže jeden nemenovaný TBC server mať stále 800-900 ľudí online,.. nehovor mi, že ľudí nebaví robiť stále to isté.
    Sú ľudia ktorý stále majú čo robiť a sú to hlavne PvP hráči. Dobre beriem, že PvE hráč.. skočí si najlepšie raidy, nazbiera najleší equip.. a bude chcieť niečo nové, alebo si spraví alta alebo proste pôjde hrať na Cata.

    Ale PvP hráč, ktorý si všíma funkčnosť každého talentu, spellu, funkčnosť resilky, etc. Všetky faktory.. Ten ti dokáže hrať na jednom servery (kľudne aj wotlk) aj 3 roky. Pretože nájsť kvalitný PvP server ( v takom prípade musíš čakať, že sa to rozšírilo a bude tam hrať veľa kvalitných PvP hráčov) je ťažké. Bude hrať tu, kde vie že mu všetko funguje ako má, tu je to o skille a ne o nefunkčnosti jedného classu.

    Priority pre udržanie su väčšinou také veci,.. čo málo kde idú. T.j : Ruby Sanctum, Orgrimmar Aréna.. atď.
    Áno, áno, staré rozprávky aby aj hráči dávali svoje nápady.. a na čo? Aby ho GM zabilo odpoveďou "To nejde zrealizovať".. alebo niečim podobným.

    Nehovorím, že vždy je to tak, ale ruku na srdce.. v 80 % prípadoch. Nehovorím o tom, že veľkú časť chodu a funkčnosti serveru treba prikladať NAOZAJ práve GM Teamu. Pretože môže tu byť čo len chce, ruby sanctum, orgrimmar aréna, brutal sety s WF statmi.. ani jeden ti nebude hrať na servery kde maš arogantný, neaktívny GM Team, ktorý je aktívny možno na fóre kvôli farebnému nicku ( Týmto nenarážam na nikoho z anathemy, je to čisto v rámci názoru o funkčnosti serverov).

    Vymýšlať eventy,.. myslím, že každý hráč ocení aj ten najmenší event. Či už by to boli PvP eventy ( aspoň aby sa zabila nuda) 1v1, 3v3,5v5 či dokonca pre zmenu a pre väčšiu zábavu to môžu byť aj 10v10. Nikomu v tom nič nebráni a bude to ako mega boj na strede WSG.

    Alebo ako ako za čias TBC, kedy sa napr. do Loch Modanu spawnol nejaký boss z ktorého by padali nejaké fun itemy... a hráči si to pochvalovali. Hráči si dokážu oceniť aj tie najmenšie eventy.. pokiaľ ovšem tie eventy budu aktívne, pretože uvidia, že tí EM nemajú len farebný nick, ale tiež pre tích hráčov niečo robia..

  9. #189
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    refresh

  10. #190
    Ověřený člen
    Založen
    10.08.2011
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    noční můra se zase vrací mehehehe

Stránka 19 z 20 PrvníPrvní ... 9181920 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •