Stránka 8 z 20 PrvníPrvní ... 78918 ... PosledníPoslední
Výsledky 71 až 80 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #71
    Banned
    Založen
    25.11.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    1 041
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Abíku ešte Shamana DK a Huntera Power man

  2. #72
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    S hunterom som začínal na TBC a shamana som mal, len som na to zabudol (Voodoo a Shaktuzalm)

  3. #73
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2011
    Příspěvky
    529
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Abandonation Zobrazit příspěvek
    a shamana som mal, len som na to zabudol (Voodoo)
    Toho shamana si mal tu? pretože Shamana Voodoo som dostal od Josyho na na inom serveri po shamanovi čo tam prestal hrať tak či si to nebol ty

    Movies, Arenas, Music and MORE >>> http://www.youtube.com/user/XaquarTV?feature=mhee

  4. #74
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Mal som ho tu pred wipom, bol to spolužiakov char asi 2 roky dozadu (pred wipom keď bol zraz v BA ešte M&M) ale on hral aj inde určite

  5. #75
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.01.2012
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hmm...tak jak to tak pročítám ke konci tak je z toho opět už jen offtopic...

    - piště sem nějaký návody a ne kdo co ma...to je nám tady uplně na 2 věci =)

    Každý chce napravit lidstvo, ale nikoho nenapadne, že by měl začít u sebe.

  6. #76
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Citace Původně odeslal Kingller Zobrazit příspěvek
    Hmm...tak jak to tak pročítám ke konci tak je z toho opět už jen offtopic...
    Uživatelé z AN mají tu úžasnou schopnost udělat ze všeho offtopic. Nicméně tenhle topic už promazávat nebudu, nemá moc smysl, 14 dní tu byl topic o úpravách AN, a myslím, že i toto v něm bylo. Nechám vám to tu 3 dny, pokud se tu objeví nějaké podstatné informace, tak ho nechám otevřený, pokud ne, zamknu ho.

  7. #77
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Pozri sa Trinixia...o Brutal setoch s WF statmi som sa tu prvýkrát zmienil asi pred pol rokom ak nie dávnejšie. O ACčkach, "dropujúcich" z arén som sa tiež zmienil pred x mesiacmi, že je to nenormálne aby som mal 7 AC po 200 arénach. O tom, že pre PVPčkara už AN nie je výzvou som tiež písal pred x mesiacmi...čo viac chceš? Aké nápady? Sú to tie isté nápady dookola a stále len dookola tie isté nápady.

    AC je úplne ale úplne nezmyselné platidlo, stráca všetok význam, pretože neodčleňuje skill od monotónnej činnosti hociktorého hráča, po pravde nafarmiť 1000 AC zvládne aj autoclicker. Dať AC za výhru v aréne...okej ale od 2200 ratu...dať AC za výhru v BG, okej ale od postavenia v tabuľke flags/defs/dmg/heal alebo tak. Dať AC za 5many? Dobre, ale spraviť quest na čas. Dať AC za RDF? Okej, tak si to pôjdem farmiť sám za ferala/holyprota (alebo pošlem Autoclicker) Chcem dávať AC za PVE? Dobre dávajme, ale za nejaký challenge! Nie že si odchodím ako blbec každý deň dokola to isté bez väčších problémov a po pár dňoch tejto monotónnej "práce" budem mať spectrala. WoW tak to ano to je o skille.

    Eventerstvo na AN...mal som o to záujem, dokonca aj ako hráč som sa snažil niečo vymyslieť...ako to dopadlo? Po sľuboch, pochvale a podobných kecoch od 200 hráčov sa mi prihlásilo asi 15. 15 hráčov nie teamov. Tak o čom to je? Áno na GGFune sú eventeri aj eventy. Ale tam tých pár hráčov sa aspoň logne na to zkurvené fórum a prihlási sa! Na AN? Načo, však za to nie je heroická wepka 281ilvl. Možno by nebol zlý nápad fakt spraviť tie sety, brutal/wf a t10.5/t2 ale nedávať to za rat ani frosty. Ale za eventy. Vytvoriť event tokeny, za ktoré by si hráč mohol upgradnuť svoj set na Brutal/t2. Som ochotný sa chopiť PVP časti ako "eventer" do PVE si hľadajte niekoho, koho to baví a má nápady.

  8. #78
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2011
    Příspěvky
    529
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    No určite by som teda pridal niečo buď mountov alebo ten transmog alebo niečo podobné za rating ako tomu bolo doteraz s chrobákom od 2350 atď... jednoducho až po 3k rate alebo 2800 nech aj ľudia ktorý taký rating ani nedajú a budú mať niekde ciel za ktorý bude odmena tak toto by som dal určite..

    Movies, Arenas, Music and MORE >>> http://www.youtube.com/user/XaquarTV?feature=mhee

  9. #79
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    zase bych to s tim ratingem neprehanel at maji i "normalni" lidi sanci neco dat ani na AT nemas nic za 2800 rat a ty to chces dat na AN aby to meli 3 tymy to je hloupost

  10. #80
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    3 652
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    35
    cim vetsi rat na to bude poterba tim vic se zhosri uroven PVP protoze ti lidi na high rate e budou dodgovat, napadat z wintrade a wintrdovat presne jak to bylo na konci sezony... na forku pak budou vznikat hromady nesmyslnych topicu...myslim ze kolem ratu 2100-2350 by to bylo idealni (btw uz i GMW reklo ze max rat kterej se da pouzit je 2350)

Stránka 8 z 20 PrvníPrvní ... 78918 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •