Stránka 1 z 20 1211 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    26.01.2011
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Motivace hrát na AN

    V poslední době moji jedinou motivací proč loguju je pokec s lidma... Díky tomu, že na AN minimálně 4/5 wf udělá i cvičená opice odchází hodně hráčů, protože dosáhli full wf i t2 a nemají motivaci tady dál hrát. Vím, že to neni chyba GM. Jsou ale i jiný způsoby jak tady udžet hráče... Třeba systém hlav je supr, bohužel odměny stojí za ****. Pak tu máme Anathema Credity. Chtěl bych 100% spectrala, který je za 1000AC. To je ale bohužel taky nesmysl, protože 1000 AC se dá momentálně při aktivnim sbírání seskupit za rok -+. Dřív se to ještě dalo, to ale probíhaly eventy.
    Každý půlrok se nabírají eventeři, udělají jednu skákačku a s eventama je konec. Vim, že je těžký se hráčům zavděčit (sám jsem tady před lety dělal eventera a později GM) když ale člověk dělá svoji práci dobře, najdou se i pozitivní ohlasy. S Eresim (taky bývalý eventer/GM) jsme dělali každý týden event a účastnilo se hodně hráčů i když šlo třeba jen o blbej gnome závod a nebo o složitej a dlouhodobej guild event.
    Takže důvod proč tohle píšu je, že by se měly upravit odměny za AC a hlavy a nebo by eventeři měli začít dělat svoji práci líp a častěji protože jinak tu bude dřív nebo později milion neaktivních acc s full wrat charama.

  2. #2
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    takze bude to takto:

    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 100% 2AC Vítězové
    RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 25% 2AC vítězové
    Arena 3v3 30% 3AC vítězové
    Arena 5v5 30% 5AC vítězové
    Arena 2v2 poražení - NIC
    Arena 3v3 15% 1AC poražení
    Arena 5v5 15% 2AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení

    Zatim to bude takto a uvidime jak se projevi v praxi.
    Do dalsich dropu se zatim pridavat nebude, pouze ze stavajicich ( finalove tbc a classic) bude zdvojnasobena sance na drop.

    Zvysovat se da totiz pomerne snadno,snizovat uz dost tezko, nechceme to uspechat.

    Co se tyce otazky BtA : myslim ze lape dostatecne zduvodnil proc BtA ne a tak jsme se na tom take shodli v tymu.

    Timto uzaviram jakoukoliv dalsi diskuzi pro nasledujici alespon tri tydny po uvedeni zmen pro provozu(aby se daly pozorovat zmeny).

    Zmeny se nahodi behem tydne, o jejich nahodzeni budete informovani.
    LOCK
    ...
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.01.2011
    Příspěvky
    115
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    uz je to locknute ?

  4. #4
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele litles_
    Založen
    29.05.2011
    Příspěvky
    58
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    lapeno takovy pvečkar:
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    Nenech se vysmát prosimtě každej den 7 ac komu se to chce šetřit .? ale ano chápu i kdyby to někdo chtěl šetřit ukaž mi koho bude bavit každej den dělat pořad ty same 3 věci dokola pokud se nepletu 143 +- dní tudíž 5 měsícu +- dělat 1000 ac ah neřikej mi že tohle by někoho bavilo

  5. #5
    Ověřený člen
    Založen
    26.01.2011
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Přesně tak, tohle je prostě nemyslitelný... Člověk by musel strávit denně 10hodin aby udělal cca 10 AC. To samozřejmě nejde, takže ten spectral prostě vychází vážně na ten rok pravidelnýho sbírání. Takže dík Lape za tu tabulku od Faelona, nicméně to vůbec nic nemění. A jen tak btw nejsem si jistej jestli je ta tabulka aktuální, protože dneska jsem vyhrál asi 15 aren a dostal jsem 0 AC. Vyhrál jsem za poslední týden tak 30 BG a dostal jsem 6 AC. Za prohry v RBG opět 0AC.

  6. #6
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    ja som len citoval a poukazal na ten topic ale co sa tyka mojho nazoru tak tie ceny je potrebne znizit
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  7. #7
    Ověřený člen Avatar uživatele Osk
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    333
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Ja by som urobil ten brutal so statmi WF... za 2200/2350 v 3v3/5v5...

  8. #8
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele litles_
    Založen
    29.05.2011
    Příspěvky
    58
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Osku to je blbost ne.? to si z toho mužeš udělat rovnou pvp server

  9. #9
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    411
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal litles_ Zobrazit příspěvek
    Osku to je blbost ne.? to si z toho mužeš udělat rovnou pvp server
    Dobrý nápad vyhubíme PvEčkaře

  10. #10
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    kdyz uz neco takovyho delat nechapu proc tak vysoky rating (2350) aby to melo 10 lidi jen? jestli nejakou motivaci tak to dat za 2k v 3v3 / 5v5 aby nekteri lidi co pvp zas tolik neovladaji meli alespon nejakou sanci to dat. (reakce na OSK post)

Stránka 1 z 20 1211 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •