Ahoj, tvůj návrh mi připomíná minihru "The Walls" která se mi líbí.
Návrh není špatný ale dalo by se to hrát pouze jako autoevent na jednoho vítěze a zřejmě bez nebo s minimální odměnou.
Na normální event je potřeba 5 finalistů. Dokázal bys ji postavit tak aby to bylo možné hrát s 5-ti finalisty?
Určitě bych ale to padání stěn nedával na piston, udělal bych ti to přes příkaz tak aby to nelagovalo server.

Pokud bys to zvládl postavit za daných podmínek že by byla aréna buďto autoevent nebo jako normální event s více místy, tak bych ti to povolil