Ahoj, chtěl bych se omluvit za způsobené potíže a uznávám že jsem použival program který mi zrychlí dění hry a působení v ní , program používám i v jiných hrách ve kterých jsem rychlejší díky tomuto . Slibuji že na Vašem serveru tento program vynechám a dočasně budu rušit , dokud opět nepřejdu na jinou hru .