Citace Původně odeslal Flann Zobrazit příspěvek
Dal bych Like ale nemůžu .. Nevím proč XD Jinak pěkná slohovka.
Nepatří to sem, ale řekl bych, že je to proto, že jsi regsitrovaný uživatel, ale neověřený