Zdravím, tady se vůbec nejedná o rezidenci nýbrž o krádež nakradeného lupu jiným hráčem. Hráč SmouLa vykradl bedny, které si na daném místě zřídil hráč kartavec. Nebo raději to napíšu celé od začátku. Na skype mi začaly chodit zprávy typu, pojď do hry, někdo tu krade atd. Za chvíli jsem přišel do hry a daný lupič byl již zabanován (kartavec). Portl jsem se na jeho poslední pozici před zabanováním a na dané pozici byla bedna, která již byla vykradená. Tudíž jsem s pomocí pluginu vrátil zpět obsah bedny a další věci v okolí a proté jsem obě bedny prohnal plugine, který nám vypíše jak se s danýmy kostkami hýbalo atd. K mému úžasu jsem viděl ve screenu: http://nemesisup.cz/files/public/201...1_21.45.45.png http://nemesisup.cz/files/public/201...1_21.45.52.png , že dané bedny hráče kartzavec vykradl SmouLa. Bphužel jsem musel jít od PC, nýbrž mám i jiné povinosti než MC, tudíž jsem dal práci ostatním členům A-teamu. Večer přjdu k PC a vidím, jak se A-team hádá s hráčem Vychod1998, který má stejnou IP a další věci dle naší databáze serveru s hráčem SmouLa. Hráč Vychod1998 tvrdí že mají pouze stejnou IP atd., jako důkaz, že se jedná o jednoho člověka přikládám tuto část logu:

[16:53:52] [Thread-613/INFO]: UUID of player Vychod1998 is c7412dff-7d1c-3bd4-991c-174a3760b470
[16:53:52] [Server thread/INFO]: [Ultrabans] Logged Vychod1998 connecting from ip:88.212.40.2
[16:53:52] [Server thread/INFO]: Vychod1998[/88.212.40.2:55582] logged in with entity id 5948859 at ([world]-2021.5, 98.0, 3861.5)
[16:53:52] [Craft Scheduler Thread - 5518/INFO]: [GAListener] Player: Vychod1998 has 0 votes
[16:54:12] [Server thread/INFO]: [AuthMe] Vychod1998 registered 88.212.40.2
[16:57:07] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /home McQLp
[16:59:19] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /res tp shop
[17:02:04] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /money
[17:03:35] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 Peto ?
[17:03:35] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: Peto ?
[17:03:37] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /spawn
[17:03:47] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: no? brat tu je
[17:04:11] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 odkaž Petovi, žej aj ja Stano som dostal ban
[17:04:11] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: odkaž Petovi, žej aj ja Stano som dostal ban
[17:04:24] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: dobre a za čo? DDD grief?
[17:05:03] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: a za čo sa pýta
[17:05:06] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 kradnutie
[17:05:06] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: kradnutie
[17:05:18] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: na jak dlho
[17:05:26] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 týžden
[17:05:26] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: týžden
[17:05:36] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: taky tak
[17:05:43] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 nechapem preco ja ban, ako na to prisli ?
[17:05:43] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: nechapem preco ja ban, ako na to prisli ?
[17:05:57] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: lb db
[17:06:07] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: lb tb*

+ další:

17:06:35] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 ideme kradnut ?
[17:06:35] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: ideme kradnut ?
[17:06:48] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: dobre DDD
[17:07:02] [Server thread/INFO]: toooo77 -> Vychod1998: vyčkaj idem na dynmapu a na hajzel D:
[17:07:05] [Server thread/INFO]: Vychod1998 issued server command: /msg toooo77 inak oni vedia dat IP ban ?
[17:07:05] [Server thread/INFO]: Vychod1998 -> toooo77: inak oni vedia dat IP ban ?

+ screen: http://nemesisup.cz/files/975/smoula.png

Takže si udělejte názor sami.