Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 13

Téma: Icc 25HC

  1. #1
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele skrekoo
    Založen
    15.10.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Icc 25HC

    Ahojte.

    Včera som bol ICC25HC,dávali sme akurát LK.Mal cca 50% keď GM hodil oznámenie o reštarte serveru, prosili sme ho nech ten reštart presunie nakoľko sme chceli kill LK,GM nám vyhovel...posunul reštart boss mal cca 20% nastal minútový lag,po odlagnutí sme znovu prosili gm o posunutie reštartu kedže sme to nestihli kôli tomu lagu.Reštart bol znova posunutý,GM sa k nám portol a napísal niečo v tom zmysle : Je vám jasné že budete bez lootu.*nasledne spadol server°Keď som sa znova nalogoval zbadal som že bol RB takže som prišiel aj o achievy.Touto cestou sa chcem spýtať či je možné dodatočne prideliť achievy za KILL LK.Screen mám spravený ako som tie achievy mal.

    P.S: Thx GM za zhovievavosť (za posúvanie reštartu)

    Ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom °°Ceron°°
    Naposledy upravil skrekoo; 20.03.2013 v 10:08.

  2. #2
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    sranda u hordy to da world raid, i ked som pocul ze minimalne 90% raidu boli ludia z RE, a u ali to davaju len 2 guildy neviem ci len mne alebo aj vam to pride usmevne?
    edit: inak cg
    Naposledy upravil Carovny; 20.03.2013 v 10:51.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.04.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    musel som to tu dať, ked sa GM nevyjadri k tomu a lockne to

  4. #4
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele skrekoo
    Založen
    15.10.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Prosím vás neriešte tu kktiny ja potrebujem vyjadrednie GM a nie aby to niektory z nich lockol.Ďakujem

  5. #5
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal 007puco Zobrazit příspěvek

    musel som to tu dať, ked sa GM nevyjadri k tomu a lockne to
    meme troll level: worse than fifinka
    Naposledy upravil Carovny; 20.03.2013 v 15:37.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.04.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    skrekoo tak to pochop nič nebude

  7. #7
    Ověřený člen Avatar uživatele ilovelju
    Založen
    17.09.2012
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    hlasuji pro dodatečné udělení achievů, minimálně pro hráče z menších guild, kterým se podobná příležitost už dost možná nemusí ani naskytnout

    deseti minutový restart serveru přišel v poněkud nešťastnou chvíli, v herní špičce v úterý večer (den před resetem id), loot nechme za oběť na oltáři nešťastné náhody, ale ty achievy by se uznat mohly, nejen z obrazové dokumentace samotných hráčů, ale dokonce i z výpovědí gm's, kteří byli fyzicky přítomni při zabití

    držím pěsti všem postiženým , ať to dopadne
    The Spinning Beach Ball of Death

  8. #8
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    jeste si to rozmyslim..po reakcich puca na to fakt naladu nemam...btw nemyslim si ze je raidovaci spicka ve 23:00+(v utery pred resetem id...ve stredu rekneme ze jeste jo)

  9. #9
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele skrekoo
    Založen
    15.10.2011
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Fae ďakujem,dúfam že sa rozhodneš v krátkom čase a verím že správne screen môžem hocikedy doplniť Ešte raz dik (I hope you decide to yes)

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.02.2012
    Věk
    33
    Příspěvky
    672
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    za pucovu reakciu sa ospravedlňujeme a nestotožňujeme sa s ňou

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •