Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 18

Téma: Update + pár informací

  1. #1
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39

    Update + pár informací

    Vážení hráči,

    posledním pádem byl nahozen update jádra. Stále toho je málo z rozličných důvodů. Pokud čtete fórum víte o co se jedná.

    Bylo nasazeno kolem 50 rozličných DB oprav od TC. Přesnější informace naleznete na TC repu.

    Dále náš developer Necrathaal opravil kompletně world event Pilgrim´s Bounty. Doufáme, že si hodování u stolu a lovení krocanů užíváte. Je to poprvé co tento event funguje tak jak má.

    Dále byl opraven mage talent Torment The Weak - měli byste zaznamenat mírné navýšení dmge(právě těch 12%).
    Byl zamezen exploit pri migraci charů kdy jste nemuseli vlastne změnit frakci, ale resetly se vám questy a friend list.
    Z questů v jádře byly opraveny Cold Hearted a Digging Through Bones.
    Bylo také opraveno několik crashů.


    Co Vás bude pravděpodobně nejvíce zajímat je stav Gunship Battle, Ruby Sanctum a poslední části Ulduaru.

    GB: Jakmile bude mít Necro čas tak dodělá DB podporu pro GB a bude připraveno ke spuštění(core část). Nutno podotknout, že dodělání db podpory je otázka několika(8+) hodin čisté práce, takže je nejisté jak dlouho to bude trvat.

    Ulduar: Algalon je téměr hotový. Yogg-saron je rozpracován(50% +-) . Vezax je téměr hotový(chybí DB podpora). Nemohu říct přesně kdy to bude hotové. Uvidím jak budu mít čas.

    RS: Prozatím byla z jádra vyčištěna zbytečná data. Teď nás to samé čeká pro DB. Potom se musí nahodit core script(který je téměr hotový-cca 85%). A nakonec to nejtěžší - DB podpora pro script. To je bohužel stejné jako j GB - otázka několika(možná i desítek) hodin. Je tam opravdu mnoho chybějicích dat, která se musí dohledat.


    Bohužel stále přetrvává stav kdy ja ani necro nemáme mco času a stěži stíháme bežnou administrativu, která je k naším postům nezbytná.


    Administrátor Faelon

    P.S. od Necra : Proces se da urychlit..poslete vysokou brunetku na masaz...

  2. #2
    Donor
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    309
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Faelon ak si tuto opravu nenahadzoval dnes, tak musim poznamenat, ze pravdepodobnou opravou ToTW sa dosrali bossom kompletne imunity a idu slowovat..a to myslim treba radikalne opravit, pretoze hodit na oozu Chains of ice a tu netreba ani oplut..popripade sindra vylietava tak dlho ze vyleti na 45% a nez hodi prve kostky tak ma 10% hp..BQ este ani nevyleti a uz je "po faze" kedy dava klasicke spojenia a do toho zacne zvrchu plosnit..LK si ukituje DK tak ze sa moze ist este vyvetrat k oknu nez to k nemu pride na druhu stranu platformy
    len tolko..nechcelo sa mi to pisat do reportov sorry, myslim ze na tom ani neni co reportovat..len som chcel aby ste o tom vedeli..

  3. #3
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    ok omrknu to..vim asi kde je chyba

  4. #4
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Immortalone
    Založen
    04.06.2012
    Příspěvky
    310
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Abych jen nekritizoval, tak je načase i pochválit. Stabilita je téměř luxusní (až na ztracenou hc cryptu včera ), opravený Pilgrim boží a info o dalších fixech přesně takové, jaké bych si představoval. Díky za ně, vím co teď čekat.

  5. #5
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    suhlasim s immom, taketo spravy su pozitivnym prinosom, radsek napisat taketo a ze neviete kedy pre sne, ako "daco sa chysta, mate sa na co tesit"
    iba este prosim, o opravu achievu FULL HOUSE v icc, cakame na nu uz velmi dlho, je to posledny achiev ktory ludom chyba v icc k zisku draka. Dakujem

  6. #6
    Ověřený člen
    Založen
    09.01.2011
    Věk
    31
    Příspěvky
    69
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Když už se budeš dívat na ty slowy, tak by možná nebylo od věci se podívat u Lk na Valkýry...PRÝ je nelze slowovat Earthbind totemem, Mind Flayem ani Frost Shokem(možná toho bude víc, ale o těhle jsem slyšel), nevím co je na tom pravdy, protože většinou je tam tolik slowů, že vždy aspoň jeden funguje, ale to nemusí být vždy

  7. #7
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    ok omrknu to..vim asi kde je chyba
    Ze by nekdo nahodil spatny sql? :P
    Shall I give you despair?

  8. #8
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    ne,faaakt ?
    kazdopadne,fixnuto a server restartnut

  9. #9
    Donor
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    309
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal men hatten Zobrazit příspěvek
    Když už se budeš dívat na ty slowy, tak by možná nebylo od věci se podívat u Lk na Valkýry...PRÝ je nelze slowovat Earthbind totemem, Mind Flayem ani Frost Shokem(možná toho bude víc, ale o těhle jsem slyšel), nevím co je na tom pravdy, protože většinou je tam tolik slowů, že vždy aspoň jeden funguje, ale to nemusí být vždy
    co viem tak funguje len hunter trap a mind flay(aspon slo ked sme skusali)..ziadne ine klasicke spomalovaky nejdu..ani frost shock,ani totem, ani hamstring..proste nic..

  10. #10
    Ověřený člen Avatar uživatele Astro
    Založen
    03.03.2011
    Příspěvky
    192
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Ani shadowflame s glyphom
    Hate me,
    and than dislike me,
    until U get your,
    SATISFACTION...opa Artepp´s Style

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •