Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Ban

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.04.2019
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Ban

    Hey ludia ,nechápem prečo som dostal ban za nejakeho honor-bota

  2. #2
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    som rad, ze si napisal vylozene vzorovu ziadost o unban, kde si uviedol vsetky dolezite identifikacne nalezitosti

    Mahori
    Detest
    Nemesis

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.04.2019
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Sorry kľudne napíšem vzorovú žiadosť ak to pomôže Len som to napísal stručne že neviem o tom žeby som mal nejakého honor-bota .

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.04.2019
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Okay , tak by som chcel poprosiť o zníženie banu alebo dokonca unban acc. Žiadneho honor bota ja nemám a ani nepoužívam . Keď som dostal ban kvôli tomu že som niekoho viac krát resskillol tak nemôžem za to že ma niekto nastavený automatický teleport alebo teda ress alebo bohviečo s autocastom a je off , urobil by to predsa každý kvôli honorom že si ho pár-krát pozabíja Ale tak omlúvam sa za to a už sa to nestane Ďakujem za pozornosť .

  5. #5
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    stale si nenapisal ani nazov accountu...
    Mahori
    Detest
    Nemesis

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •