Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Naxxramas

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2019
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Naxxramas

    Heigan:

    nedava dmg ked clovek stoji v praskline
    -------
    Sapphiron:

    Blizzardy hadze stale, aj pocas fazy s kockou ked mam take tusenie ze by uz nemal byt blizzard aktivny
    -------
    Thaddius:

    Po zabiti oboch addiek pred nim v rovnakom case sa proste chvilku nic nedeje a potom sa trash respawne

    -------
    Noth:

    Po prejdeni casu ked sa ma boss portnut prec sa boss portne prec, no naspat sa vrati s full hp

    -------

    Grand Widow:

    Nezhodi si enrage po zabiti addky...resp ako kedy

    ------

    Loatheb:
    nieco tam neslo no nepamatam si, ak to niekto pojde pozrite to
    -----
    Patchwerk:
    - cleave pre melee je uplny vymaz , no petov to nejako cudne raz zabije raz nie...hodil by sa nejaky testik
    -----
    Gothik:
    pet vie behat cez texturu
    -----

    ostatne vyzeralo byt funkcne

  2. #2
    Donor
    Založen
    17.03.2019
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Grand Widow na 10man frenzy jde shazovat, na 25man se nám to nepovedlo žádným možným způsobem (zabití Addky, MC addky).

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2019
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    EDIT:
    => Addky u anuba stoja a nic nerobia po spawnuti

  4. #4
    Donor
    Založen
    27.03.2019
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nam sa evadovali aj bosovia z Anubom ked sme sa pokusali pohnut na locus... tak sa evadol cize sme museli stat.
    Gluth rovnako rozbehol sa nám po addovi zezral ho a evadol sa na full HP..
    Adky na anubovi suhlasia.

  5. #5
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Citace Původně odeslal Imon1 Zobrazit příspěvek
    Nam sa evadovali aj bosovia z Anubom ked sme sa pokusali pohnut na locus... tak sa evadol cize sme museli stat.
    Gluth rovnako rozbehol sa nám po addovi zezral ho a evadol sa na full HP..
    Adky na anubovi suhlasia.
    To bolo zrejme včera večer pred updatom, ktorý to opravil

    Ľahké farmenie AC

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •