Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: The obsidian sanctum

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.04.2019
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    The obsidian sanctum

    Tenebron:
    Drak ma spravne spawnut portal v ktorom zije addka, do portalu ma ist raid resp skupinka ludi. V portale je aoe dmg (neviem na isto ci sa deli medzi ludi kt su dnu). Kym zije addka v porte ludia mimo portalu maju debuff ktory reflektne dmg ktory daju.

    Momentalna funkcnost na AN:

    Do portalu pusti len 1 cloveka ktory dostane pecku za 14 - 18k , celkom pekny vymaz. Portal zmizne po tom co vleze 1 clovek dnu. Tak isto debuff reaguje aj na healy , taunty a pod. Boss nedava autoattak.
    => len velmi tazko sa da boss zabit

    -----
    Vesperon :
    Portal nefunkcny , to iste co pri prvom drakovi. Addky ktore maju priletiet z portalu neletia von z portalu ale spawnu sa proste na mieste kde boli vajicka v porte.
    -----
    Shadron:
    Ma dat portal s addkou a medzitym mat imunitu...Nic sa nedeje
    -----
    Sartharion:
    Nevsimla som si ziadne vacsie chyby, akurat lava wave ma trochu mensi hitbox nez animaciu.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2019
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    EDIT:
    OS+1/+2/+3

    => Draciky postupne chodia, vsetko vyzera pekne funkcne tak ako ma (odmysliac si nefunkcne porty a to ze Tenebrona so Sartharom spolu je snad nerealne zabit) no zlom nastava ked: pocas fightu so Sartharom zahynie jeden z minibossov...grupa dostane emblem, boj prebieha dalej, pride dalsi miniboss a napr tam grupa wipne ...pri dalsom pulle kazdy zabity miniboss neprileti, len sa zaratava debuff od neho a kruzi zivy nad sartharom...=> Ak tam nejaká chytra parta prebursti prveho draka cez hero , wipnu a idu pull zas tak prvy drak uz len lieta nad nimi (mam take tusenie ze miniboss ak je zabity pocas bossfightu nema davat emblemy a ma sa respanwut ak zahynie aby sa dal achiv skusat dookola) tak stale je mozne tymto sposobom redukovat pocet drakov ...po zabiti sartharia na konci ked ostane 0-1 drak spolu s nim pri fighte sa vsetky ostatne draky ressnu (ak boli zabite pocas bossfightu) a dajú sa zabit znova ==> na 25ke su to valory zdarma

  3. #3
    Donor
    Založen
    27.03.2019
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    neivem ako to funguje teraz ale min tyzden sme skusali na 25 plus 3 a zabili sme prveho wipli sme a skusili dalsi pulĺ a nelietal nad nami normalne sme dali este jeden pulll usudili ze nieje dmg a sli plus 2 cize min. tyzden to na 100 pero islo teda v ramci moznosti.
    Zajtra budem vediet povedat viac.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •