Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 11 až 20 z 20

Téma: Burosovo "Vilka"

  1. #11
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Buros123 Zobrazit příspěvek
    Prestante mne lajkovat a radsi uz mi napiste ze mi to schvalujete a z mne mate moc radi )) dekuju )
    Za tyto Tvoje gramatické prohřešky Ti to těžko povolíme , po 2. a 4. pádu se píše mě, NE mne resp. mně (3. a 6. pád).

  2. #12
    Donor
    Založen
    26.01.2016
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nezlobim jsem hodnej kluk a krako to vi

  3. #13
    Donor
    Založen
    26.01.2016
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    (( Jednou se na to nekoukam a hned dostanu kudlu o zad (( (smutnej smajlik)

  4. #14
    Donor Avatar uživatele Stubby_Starfish
    Založen
    29.02.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    vůůůbec se Ti nesměju XD XD :-* MucQ
    Naposledy upravil Stubby_Starfish; 17.03.2016 v 16:54.

  5. #15
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Tohle není chatovací stránka Stubby & buros

  6. #16
    Donor
    Založen
    26.01.2016
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    no on by stacilo rict burosi povoleno a pak lock izi

  7. #17
    Donor Avatar uživatele Stubby_Starfish
    Založen
    29.02.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Troysl Zobrazit příspěvek
    Tohle není chatovací stránka Stubby & buros
    ne??? Ach jo :-( tak nic no, tak já už mlčím.... člověk se tu nemůže ani vysmát cizímu neštěstí :-D :-P

  8. #18

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Takže povoleno jako soukromá residence za cenu X*Y*0,06 a protože jsi již začal stavět tak celé *2 v případě teda 270*270 tak tě to výjde na 8748$ a tvůj progres budeme měsíc sledovat a doufáme že bud postavena většina jinak se residence zmenší.

  9. #19
    Donor
    Založen
    26.01.2016
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Děkuju a ještě bych chtěl poprosit hráče ze kdyby měli nějaký Stone a coble navíc tak bych se vůbec nezlobil )) Váš milovaný a láskyplný Buros Poprosím o Lock

  10. #20
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Zamykám

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •