Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Koloseum

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    30.07.2012
    Příspěvky
    29
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Koloseum

    Ahoj, rád bych požádal o rezidenci 320*320 na veřejnou stavbu kolosea.. Jednalo by se asi o největší stavbu na serveru a zároveň jen ze Sandstone..

    Foto 1. ZDE
    Foto 2. ZDE

    link na dynmapu

    A také bych chtěl požádat všechny hráče.. Jestli by mi nepomohli a nedarovali mi nějaký ten sand, Sandstone.. padne na to hromady..
    [/SIZE]

    EDIT: + tam bude ještě nějaký stonebrick nebo clay..
    Naposledy upravil tucnik; 12.03.2016 v 21:33.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.02.2014
    Příspěvky
    129
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Není problém

  3. #3
    Donor Avatar uživatele Stubby_Starfish
    Založen
    29.02.2016
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tučo jsi lhář, a tak Ti nic nedaruji, protože píšeš - zároveň jen ze Sandstone!!!! - , ale dle obrázku to není pravda :-D vnitřek je kamenej :-D

  4. #4
    Ověřený člen
    Založen
    30.07.2012
    Příspěvky
    29
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    To máš Pravdu Stubby.. ale takhle napohled to je jen sandstone.. A ano je tam i kamen.. a dřevo.. abys teda neříkala že jsem lhář..

  5. #5
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Povoleno pod podmínkou, že stavba nebude z vnějšku ani z vnitřku postavena pouze ze sandstone. Označ si body residence a napiš si o ni moderátorovi.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •