Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Sad1 stromy moc blizko u sebe

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    25.01.2016
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Question Sad1 stromy moc blizko u sebe

    Ahoj
    Prijde mi ze vzdalenost mezi oak a birch stromy v sadu1 jsou moc u sebe (vzdalenost mezi kmeny pouze 1 block ), problem je ze je nedostatek sapling - listy dvou a vice stromu jsou v sobe,kdyby se to udelalo jako v sadu 2, kde je vzdalenost 3 blocky nebo alespon 2 blocky, tak by padalo vice sapling = vetsi spokojenost.
    Diky Lucky_Lukasek

  2. #2

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Zajímavý podnět, budeme se tím zabývat. Naším cílem je maximální spokojenost hráčů.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  3. #3

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Ano je pravda, že v Sadu 1 jsou stromy takto u sebe, ale nikde není napsáno, že musíš zasázet úplně všechny stromy. Jde jen o to aby jsi zasadil, alespoň to něco málo co ti padlo.Náš A-team se snaží sad pravidelně doplňovat a to, že zasadíš ty je pouze pro další hráče, kteří by chtěli těžit dřevo, aby nemuseli čekat na člena A-teamu, který by jim sad doplil. Ovšem pokud by senašlo víc hráčů co by uvítali stromy dále od sebe nebyl by problém sad upravit.
    Naposledy upravil Coshboyak; 27.01.2016 v 20:31.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •