Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Bye guys

  1. #1
    Doposud neaktivovaný uživatel
    Založen
    30.11.2015
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Bye guys

    Loučím se se serverem ,

    je mi to líto, ale dnes to vyvrcholilo.Nerozeznání srandy a pokračující demnce na serveru zjevně nemá obdoby. Server sice musí počítát s velkou účastí dětí pod 13 a níže na serveru, ale každý snad zná i "děti" které se na svlj věk umí slušně a rozumně vyjadřovat. Prostě mi připadá hloupé odsoudit někoho kdo čistě ze srandy trollí a poukazuje na mérně zaostalou inteligenci jedince, který se domnívá, že jse zjevně na svůj věk nesmírně vtipný a chytrý, ale poté se rozhodne nadávat a dělat neskutečného hlupáka z druhého... je to prostě chyba takového troll kida tolerovat na serveru, ano přiznávám že velká chyba je i na mé straně , když jsem se nechal vyprovokovatl , ale bohužel děti , lvl Zargozi nebo jak se ten bambula ( slušně řečeno) jmenuje , mě serou do morku kostí. Navíc a tým který poslední dobou dáva bany prakticky za vše a pak se dá i jail, když mi není možno odepsat co je špatně proti pravidlům (hádka v pravidlech pokud se nepletu není) nemá moc cenu. Každopádně se chci rozloučit a třeba časem +- 3 a více měsíců se snad vrátím , potřebuju trochu více energie, divím se , že to někteří z vás vůbec zvládají.

    Držte se! low

    Ps. Prsím můj projekt London jako vlastnictví na gilese a Japu. Těch domů je opravdu škoda.

  2. #2

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Nevšiml jsem si vůbec tohoto postu... Ale opatření jsem provedl hned po odchodu hráče lowbateryman. Hráč trochu vybouchl, ale nakonec se k nám vrátil, za což jsem rád, že nás tam nenechal (jak sám píše) na pospas "malých dětí" a "trollů".

    Členové A-TÝMU jsou nově POVINNI řešit věci s klidem, vysvětlit jasně a srozumitelně danému hráči jeho přestupek a pak by měli místo BANu (nejde-li o cheaty či podvody) navrhnout nejprve alternativní trest - tj. jail (=kopání bloků) či zasazení stromů v sadu, opravu toho co poškodili apod.
    BAN ihned je možný pouze (po pořízení důkazů) za hacky, podvody, úmyslné a opakované zabíjení, urážky, a v podobných situacích, kdy je zřejmé, že se hráč neuklidní, neuzná svou chybu a třeba i začne někoho urážet...

    Prosím KAŽDÉHO hráče ve hře, kterému se nebude líbit chování moderátora ve hře, aby mě kontaktoval
    Naposledy upravil El_Juan; 19.01.2016 v 17:05. Důvod: Gramatik macht frei ;)
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •