Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Veřejný projekt Manhatten - lowbateryman , JapaQ , nahodní otroci

  1. #1
    Doposud neaktivovaný uživatel
    Založen
    30.11.2015
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Red face Veřejný projekt Manhatten - lowbateryman , JapaQ , nahodní otroci

    Zdravím A-team a pravděpodobně náhodné čtenáře,

    rád bych požádal o veřejný projekt pod jménem Manhatten (nic s Eisenhowerem).
    Jedná se co nejpodobnější , prozatím menší repliku části města New York,
    avšak nemám v plánu do detailů ulice, ale aspoŇ se příblížit budovám , obchodům u silnic v přízemí nebo např. divadlu.

    Odhadem si troufám říci, že velikost resky bude potřeba opravdu velká, možná bych časem zvětšil, samozřejmě s povolením admin týmu. +- sever jih 200x 400 východ západ


    Nyní menší popis obrázku.

    Červené body společně s již postavenou budouvou znázorňují mrakodrapy. Postaven je zatím něco jako hlavní spawn, kde se návštěvník objeví a může si přečíst
    informace napsané na cedulích. (materiál -> sandstone (všechny podoby a oak opracované dřevo + sklo)

    Modrý bod značí +- 20 patrový hotel, nemá určitou funkci. ( materiál -> brick a hnědé opracované smrkové dřevo + sklo a sandstone slab na římsy)

    Žluté body znázorňují památky , směrem na jih National Theatre a směrem na sever starou radnici(použitý materiál -> všechny možné podoby zakladního sandstonu a sklo, může to znít děsivě dětsky ale mužu vás ujistit že konečnný vzhled by mohl být mnimálně úchvatný ( sám jsem z této budovy nadšen))

    Zelený bod znázorňuje Central park - nemám v sázet každy strom přesně jako v reálu ale tvarově se chci přiblížit co nejvce rybníku/jezeru v opravdovém
    Central Parku a stezky se pokusím také trefit

    Hnědé body - znázorňují tzv. ,,Town houses,, které se charakterizují různým vzhledem ale jsou spojeny zděmi a tvoří tak něco jako městskou zeď


    Nyní bych se rád vyjádřil k důvodu proč zde nejsou screeny a ano vím, že to je podmínka , ale chtěl bych stavět podle reálné předlohy a proto mi připadá zbytečné vám posílat domky praktických stejných domů z fotek až na to, že budou v MC.

    Radnice
    Divadlo

    Nyní k osobním informacím
    Jsem lowbateryman
    na mc serveru hraji už od roku 2011 (od 1.2.5 tuším) - od roku 2013 do 2015 jsem měl pauzu a nyná se vracím s novými nápady , snad v budoucnu realizovanými. Děkuji za přečtení

  2. #2
    Minecraft Eventer Avatar uživatele El_Juan
    Založen
    05.02.2015
    Příspěvky
    55
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    Ahoj, projekt ti jest tímto povolen, avšak pouze o velikosti 200x200, která se v budoucnu bude moci podle toho jak budou tvé stavby vypadat (věřím že dobře), zvětšit na tebou požadovaných 200x400. Požádej ve hře někoho z moderátorů o vytvoření.


    Edit: Vyřešeno
    Naposledy upravil El_Juan; 07.12.2015 v 19:52. Důvod: hotovo ;)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •