Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Velká prosba A-TEAMU

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    24.05.2015
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Exclamation Velká prosba A-TEAMU

    Dobrý večer všem.
    Mám pro A-TEAM velikou prosbu.
    Mému kámošovi se stala veliká nepříjemnost.
    1Amazing1 (můj kámoš) se přihlásil do hry s malým písmenem a.
    Později šel hlasovat na czech-craft a přišel o 2,368,70$



    Mohli by jste prosím být tak hodní, a dát mu peníze, které tak dlouho šetřil?


    Mám zde SCREENY, protože jsme také spolu těžili a měl denní limit na 0/100 což mu připadalo divné...

    Před hlasováním:

    http://nemesisup.cz/files/public/pred-hlasovanim.png

    Po hlasování:

    http://nemesisup.cz/files/public/po-hlasovani.png
    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy

  2. #2
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ahoj, tvůj kamarád si za ztrátu může sám jelikož se nejdříve lognul pod stejným nickem, ale s malým "a", tudíž mu to přemazalo jeho soubor v naší DB. Nicméně nemusí se bát, větší část svých peněz dostane zpět.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •