Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Underworld budoucnost

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    20.01.2011
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Underworld budoucnost

    Navštívil jsem opět forum abych se koukl jak probíhá příprava serveru a nevidím zatím žádné informace.
    Pracuje se na Underworldu nebo se to odložilo na později?

  2. #2
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Ahoj,
    nic se na tom nedělá.

  3. #3
    Ověřený člen
    Založen
    08.07.2011
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    no na to jsem cekal na tudle odpoved muj ucet na gigafunu byl smazat tak aji na underworld

    dal jsem vam donate po zpusteni prvniho underworldu 500kc jak to teda chcete resit ano vim ze je to dobrovolne ale nemyslel jsem si ze si zahraju na 2 tydny pak se server vypne a zacnou se upravy vzdycky jak jsem se ptal jak to vypada se serverem ze se upravuje a ted jsi jinde napsal ze se na nem nic nedela tak jako promin ale co s tema penezma to jsem tech 500 kc vyhodil jen tak do popelnice ? dik za odpoved

    neni to pro me nijak strasna castka ale proste me zajima odpoved k tomuto
    Naposledy upravil CreazyX; 27.09.2015 v 23:55.

  4. #4
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Citace Původně odeslal CreazyX Zobrazit příspěvek
    no na to jsem cekal na tudle odpoved muj ucet na gigafunu byl smazat tak aji na underworld

    dal jsem vam donate po zpusteni prvniho underworldu 500kc jak to teda chcete resit ano vim ze je to dobrovolne ale nemyslel jsem si ze si zahraju na 2 tydny pak se server vypne a zacnou se upravy vzdycky jak jsem se ptal jak to vypada se serverem ze se upravuje a ted jsi jinde napsal ze se na nem nic nedela tak jako promin ale co s tema penezma to jsem tech 500 kc vyhodil jen tak do popelnice ? dik za odpoved

    neni to pro me nijak strasna castka ale proste me zajima odpoved k tomuto
    http://underworld.project-nemesis.cz/

    Server je spuštěný po celou dobu co se rozjel.

    Kredit ti mužu dát na Gigafun.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •