Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Buff (Hellscream's Warsong)

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    05.02.2011
    Příspěvky
    98
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16

    Question Buff (Hellscream's Warsong)

    Buff (Hellscream's Warsong) - http://www.wowwiki.com/Hellscream%27s_Warsong

    Se dává na pety v instanci a od patche 3.3.3.

    Patch 3.3.3 (2010-03-23): Hellscream's Warsong and Strength of Wrynn now provide their bonuses to player pet health and damage, as well as the absorption amounts of Power Word: Shield and Sacred Shield.

    Důkaz že Buff Chybí : http://nemesisup.cz/files/public/wow...512_181348.jpg

    Nevím jak to funguje u alíku s bufem - Strength of Wrynn , ale téměř určitě stejně.

  2. #2
    Ověřený člen Avatar uživatele Massdonfel
    Založen
    16.01.2011
    Věk
    36
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    17.12.2012.

    a pořád to nejde

    ku*va děláte si prdel??

    ani žádná reakce od teamu,.....

    Je to malej bug .... my god
    Naposledy upravil Massdonfel; 15.04.2013 v 18:29.

  3. #3
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Jo, porad to nejde!!!!oneoneone...videls snad nekdo ze to bylo opraveny? Nebo opraveny peti?
    Shall I give you despair?

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Massdonfel
    Založen
    16.01.2011
    Věk
    36
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    heh o něčem to vypovídá taky no... ale tady prostě nemá smysl nic řešit od té doby co odešli původní lidé

  5. #5
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Ano, tady nema smysl nic resit kdyz se lidi chovaj jak zvirata. A ano, patris mezi ne. Hunter peti jsou dost bugly takovy jaky jsou, nikdo nic nereportuje, pac by pak nemohl omfgpwnit a kdyz se nahodou objevi bug, kterej by jiz beztak uber peta posilil, tak je vsechno strasne spatne...
    Shall I give you despair?

  6. #6
    Banned
    Založen
    02.08.2012
    Příspěvky
    260
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nikdo nic nereportuje protoze nechce delat praci za tebe (Hledat vzorce na Gifhubu nebo jak se to pise)
    Nic jinyho za tim nehledej

  7. #7
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Lol..praci za me...to je dobrej vtip )))) A na githubu zadny vzorce nejsou, oni vlastne nikde zadny vzorce nejsou...s timhle jses trosku mimo
    Shall I give you despair?

  8. #8
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Hrobasiik Zobrazit příspěvek
    Nikdo nic nereportuje protoze nechce delat praci za tebe (Hledat vzorce na Gifhubu nebo jak se to pise)
    Nic jinyho za tim nehledej
    presne tento pristup nie je spravny, pretoze mate prilozit ruku k dielu ak chcete aby nieco fachalo co najskor... ale vidim ze o tom nic nevies
    Naposledy upravil Lapeno; 15.04.2013 v 22:08.
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  9. #9
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    ty kokos kazda classa toci tak o 20% viac nez ma a este sa stazujte ze mame maly dmg

  10. #10
    Ověřený člen
    Založen
    05.02.2011
    Příspěvky
    98
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Já jsem na cata ještě nepřetočil svuj rekord co mam za maga na AN,no skoro jsem se k němu ani nepřiblížíl

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •