Členem týmu jsi již byl a dal jsi si pauzu z osobních důvodů. S moderováním hry máš zkušenosti a znáš příkazy, takže by s návratem nemusel být problém. Projednáme to, jak postupovat (aby se nám nechtěli najednou vrátit všichni ex-členové) a pak Ti sem dám vědět