Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 23

Téma: Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)

  1. #11

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  2. #12
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jj, to je ono. fuh, obrovska vdaka. brat sa isto tiez potesi, ze mu opat stoji dom ale to uplne napravo, co je cele drevene, netusime komu patri. to tam bolo postavene az po nas.

    tak este raz, dakujem ti
    hram bez mysky ^^

  3. #13

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Ty domy ještě nejsou vráceny, takhle jsem to našel v záloze a převedu to zítra. Je to takto - dům 1 a 2 jsou vaše a ta 3 je cizí ? http://nemesisup.cz/files/public/hovno-3.jpg
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  4. #14
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jj, 1, 2 je nase; 3 nie
    hram bez mysky ^^

  5. #15

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Reska byla přes obě stavby nebo každá stavba měla vlastní? Zítra to tam hodím ze zálohy (včetně obsahů truhel to bude)
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  6. #16
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    kazda stavba mala vlastnu. mali sme to podelene tak, aby nam nikto nezbural tu podzemnu chodbu a zaroven, aby sme sa zmestili do povoleneho poctu blokov. to si potom ale mozme uz vlastnorucne upravit, nech s tym nemas prilis vela roboty. staci to len nejak namatkovo hodit do resky, pochybujem, ze by to niekto nicil a my si to uz upravime podla seba.
    hram bez mysky ^^

  7. #17

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Dám to tedy do jedné velké residence. Pak napiš moderátorovi, ať tu residenci na tebe přepíše. Dneska po 16 hodině by to mělo být
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  8. #18
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ok, vdaka
    hram bez mysky ^^

  9. #19
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    bol som sa kuknut do hry ale dom je stale zburany. treba pockat, kym sa zaloha nejak obnovi?
    hram bez mysky ^^

  10. #20

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal thilei Zobrazit příspěvek
    bol som sa kuknut do hry ale dom je stale zburany. treba pockat, kym sa zaloha nejak obnovi?
    Včera nastaly technické problémy při přesunu domu (nepřenesl se obsah truhel). Pokusím se to do večera opravit. Až to bude, dám vědět sem.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •