Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 3 12 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 23

Téma: Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)

  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)

    nazdar

    ja by som sa chcel opytat, ci je moznost hrat minecraft na nemesis aj ked mam mac os.

    problem je totiz v tom, ze kym fungoval spoutcraft, vsetko bolo v pohode a do hry som sa mohol lognut cez .jar spustac. neskor sa objavila ta chyba s nekonecnym natahovanim hry a po novom (navod som si nasiel na vasej stranke) mate k dispozicii len .exe subor, ktory na macu zial nespustim. skusal som si to vyriesit nejak cez net ale jedine co mozem je to, ze si cez oficialny MC launcher nahodim 1.6.4 verziu a mozem dat len demo play. to je vsetko. je teda nejaka moznost, ze sa na vas mc server este niekedy prihlasim a mozem dalej pokracovat v hre alebo skor nie?

    vdaka ^^
    Naposledy upravil thilei; 02.12.2013 v 20:15.
    hram bez mysky ^^

  2. #2

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    zkus tento http://keicraft.net/KeiNett_Launcher.zip pokud to nepujde, tak jeste nekde najdu verzi primo pro 1.6.4
    Naposledy upravil clean; 02.12.2013 v 21:49.
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    velka vdaka ^^ ale zistil som po nalogovani do hry, ze komplet cely moj dom bol zniceny (asi vymazany adminom), takze to vyzera tak, ze viac uz MC hravat nebudem kedze som sa tam na nom dost namakal a vsetko robit od zaciatku sa mi nechce. kazdopadne ti ale dakujem
    hram bez mysky ^^

  4. #4

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    to byl dum mimo mesto?
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

  5. #5

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Pošli screen z mapy, případně souřadnice kde se stavba nacházela + název residence, jaký ta stavba měla
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  6. #6
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    clean: jj, mimo mesta palet

    palan: fuh, nazov rezidencie si uz presne nepamatam, no tusim som ju nazval len svojim menom v hre "onomatopoje". prikladam zaroven screen. tam kde mam postaveneho hraca by mal byt priblizne stred mojho predchadzajuceho domu.

    edit: povodny obrazok, ktory som nahral cez forko bol prilis maly, takze tu je link na imageshack

    http://img849.imageshack.us/img849/5865/0xs6.png
    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy
    hram bez mysky ^^

  7. #7

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Když napíšeš datum, kdy to tam stálo (nebo aspoň jestli třeba začátkem srpna / koncem srpna), můžeme se tu stavbu pokusit vytáhnout ze zálohy.
    Jinak - žádné stavby (ještě k tomu pokud je na nich residence) nebouráme. Buď to muselo být několik měsíců rozestavěné, nebo to muselo porušovat pravidla (cobblestone budka apod.)
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

  8. #8
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nn, cobbelstone tam nebol ani to nebolo nedokoncene. Bola to klasicka stavba, ktora splnala nalezitosti a bola podla pravidiel, bola na nej taktiez rezidencia, povoleny pocet blokov hore, povoleny dole (mal som tam totiz tajnu chodbu a secret passage door, ktorym sa tam dalo dostat a ta chodba bola prepojena s bratovym domom. Jeho dom je inac tiez vymazany Parkrat som sa pri mojom dome zhovaral aj s adminmi, raz-2x som tam s nimi riesil jedneho hraca, ktory porusoval pravidla atd, takze ak by to bolo nevhodne, upozornili by ma.

    Kedy sa to stalo, netusim. Nebol som na mc od tej doby, co sa vyskytla ta chyba so spoutcraftom a predtym som mal plno povinnosti, takze som sa logol raz za cas a skontroloval, ci mi to este stoji a aby som predisiel vymazaniu z dovodu neaktivity. Myslim, ze v dubnu/kvetnu to tam este bolo. Ale na druhej strane, nemusis sa tym obtazovat, nechcem ti pridavat nejaku robotu navyse.
    hram bez mysky ^^

  9. #9

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Do konce týdne dám vědět. Souřadnice mám, najdu podle toho stavbu v záloze, ale je divné že by jen tak zbourala údržba normálně stojící dům.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  10. #10
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ok, vdaka

    Nuz, netusim, co sa mohlo stat a preco sa vymazala. Mam este jednu stavbu (taky mensi, primitivny hrad), nedaleko domu a ta stoji stale. A moj hlavny dom, kde som mal dookola zahradu, sklennik, kakaovniky, ohradu so zvieratami, vybavenie vo vnutri atd, je zmazany.
    hram bez mysky ^^

Stránka 1 z 3 12 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •