Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Pravopis

  1. #1
    Doposud neaktivovaný uživatel
    Založen
    30.10.2013
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Pravopis

    Zdravím, většina z vás mě zná takže to vezmu narovinu, víte že moje varování za to že píšu sprostě nejdou spočítat, ale zato píšu bez gramatických chyb. Už delší dobu nemám rád hráče jménem Sasanek, okradl mě, nadává, lže, a z čeho je mi úplně na blití, je jeho pravidlo = 5 slov - 5 chyb, jeho věty na global chatu typu: "tommy gdesi pockej na me as tam dojdez" už mě vážně začínají nejenom štvát, ale probouzí to ve mně názor, že jeho vrstevníci jsou buď retardovaní devět z deseti nebo má prostě hloupí rodiče a kašlou na jeho školu a na to jak tráví volnej čas... rád bych aby dostal nějaký varování a případně i nějakej ten ban... vím že jestli se začne banovat, bude hrát na serveru 3,5 chcíplé světlušky, (hláška z Pár Pařmenů) ale podle mě lepší to než tucet jemu podobných.
    Dále bych chtěl navrhnout aby se eventy ve stredu a nedeli od 19:00 daly mezi eventy, co se dají hrát kdykoli (pokud to bude možné) a příští 3 dny se tam nechali za poloviční odměnu. Třeba skákačky typu první 3 vyhrávají, u těch bych měřil čas a poté dával příští 3 dny odměny podle času. A nakonec ještě zkusit najít nějakej ten plugin na zakládání vlastních channelů, aby hráči typu Sasanek neotravovali a nekazili ostatní svou otravností a negramotností. Nebo prostě protože někoho jako třeba mě nebaví buď psát pořád /tell někdo, nebo dostávat kicky za dlouhé rozhovory na globalu...
    Díky/SerpentWullf

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Líbí se mi představa banování lidí za gramatiku. Ale bohužel, nikdo by tu nehrál. Škoda.

  3. #3
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Naprostou souhlasím se SerpentWullfem o gramatice Sasanka a jemu podobných, je mi z toho na zvracení většinou, ale to by už tady opravdu nikdo nehrál. Jinak pokud vidíš jak někdo hrubě nadává ve hře, když tam není moderátor, tak to vyscreenuj a napiš MODovi až bude online, takto už měl Sasanek BAN za hrubé nadávky.

  4. #4

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Pokud je hráči 8 let (což není vyjímka) chodí do 2. třídy základní školy, kde se ještě příliš gramatika neučí (je rád, že umí číst). BANy jsou pouze za urážky / nadávky. Eventy, které jsou ve STŘEDU / NEDĚLI musí řídit event, proto nejsou zařazeny mezi autoeventy (tedy eventy, které můžeš dělat stále dokola). Nicméně pokud jsi nestihl dojít do cíle a event skončil, v 90% případů stačí požádat eventera aby event ještě nechal nějakou dobu otevřený.
    Co se týká chatu - kdyby si každý zakládat vlastní kanál, měli bychom ve hře tisíc kanálů. Pokud si chceš s někým psát a nechceš furt před zprávu psát /tell, tak stačí dát třeba "/tell Krakono" enter -> tím přepneš chat tak, že každou další zprávu, kterou napíšeš pošleš místo do /g krakonovi.
    Pokud tě některý hráč obtěžuje, můžeš ho dát do ignore listu pomocí příkazu "/ignore NICK" -> pak se ti od tohoto hráče nebudou zobrazovat už žádné texty, které napíše do chatu (tell ani globální kanál).
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

  5. #5
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •