Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Developer na zkoušku

  1. #1
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14

    Developer na zkoušku

    Ahoj chtěl bych se ucházet o to aby jste si mě nechali na zkoušku jako developera a později se rozhodli zda si mě na to necháte nebo mi to nenecháte.
    Celý 2 měsíce jsem se učil RS obvody abych mohl založit tento topick a mohl se ucházet o toto místo.Pluginy umím a naučím se je dávat jestli to tím myslíte.
    Na serveru hraji od verze 1.8 což je myslím už dost dlouho a minecraft hraju úplně stejně dlouho jako na serveru.Postavil jsem město New_Empire a event Slowly Run (zatím nespuštěn) a je to můj 1. server.
    Mích staveb je zcela hodně na konci tohoto topicku dám všechny mé stavby až na ty co jsem už prodal.
    Je mi za 1 měsíc 13 let pro to žádám abych mohl být developer jen na zkoušku např. 1 měsíc.Ve hře jsem tak
    2-3 hodiny denně a o prázdninách budu možná i déle.Baví mě pomáhat hráčům a se členy Admin týmu vycházím celkem dobře.Informace o mě: Jméno Marek Zeman, Bydliště Obec Evaň, Škola J.E.Purkyně Libochovice a mezi mé koníčky patří Minecraft a atletika.Vím že trochu spamuju na forku a nebyl by problém přestat.Na forum mám přístup.Zde nějaké mé kontakty: Facebook Marek Manďas Zeman, Nemám skype , Email zemanek123456@seznam.cz nebo Corpus128@seznam.cz a budu se chystat založit si i ICQ i na něj dodám kontakt. Doufám že budu moct být teda developer na zkoušku kvůli mému menšímu věku a děkuji že to mezi sebou proberete.Jen vím že není nábor ale v topicku posledního náboru bylo že o developere se můžeme ucházet stále. Píšu sem pro to abychom nějakého developera měli a proto že se o to nikdo neucházel. S pozdravem Corpus.
    Obrázky mích staveb :
    Domy
    England: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.03.27.png
    Japonsko: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.05.07.png
    Denquee: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.05.56.png
    Temes: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.06.39.png
    New_Empire: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.07.56.png
    Atheny: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.08.29.png
    Palet_Town: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.09.43.png

    Radnice a fontána New_Empire: http://nemesisup.cz/files/public/201...6_17.10.54.png
    Omlouvám se trochu pršelo

  2. #2

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Pod pojmem developer si predstavujeme asi neco jineho... pokud umis hlavne v Jave a ostatni jako je php, html, css kvuli webu, tak se nejak domluvime... s redstone pomoc ted nepotrebujeme.
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

  3. #3
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Nebyl by problém se to všechno doučit...Jenom bych potřeboval odkaz na stránku kde to všechno najdu a do 14 dní se to zkusím vše naučit.

  4. #4
    Donor Avatar uživatele falkyn
    Založen
    15.01.2011
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    To neviem či sa naučis ked sa to večina ludi uči par rokov na VŠ
    Minecraft moderátor Laufa

  5. #5
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Naučite se za 14 dní Javu, PHP, HTML a CSS by nezvládl ani Odík Ale good luck

    http://www.linuxsoft.cz/php/ PHP
    http://www.linuxsoft.cz/article_list...d_kategory=172 HTML
    http://www.linuxsoft.cz/article_list...d_kategory=201 CSS
    http://www.linuxsoft.cz/article_list...d_kategory=192 Java

    Jestli se to za 14 dní naučíš, tak ti dám dobře placené zaměstnání

  6. #6
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    No zkusím do měsíce.Chci se totiž naučit kousek od něčeho potom mě můžete nějak vyzkoušet.
    Myslím že jsem si pod názvem Developer představoval úplně něco jiného a tím se vás chci zeptat jestli by jste mě bez náboru vzali jako Chatmastera ze dvou důvodů. 1. Důvod:Hraji
    více než lachim16 2. Důvod: Chci nějak pomoct serveru podporuji ho dárcovskými SMS a hraji tu už dlouho.Nechci aby jste si mysleli že chci prostě někdo být. Prostě mě baví pomáhat.
    Naposledy upravil Corpus; 18.06.2013 v 15:19.

  7. #7
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Předchozí topick jsem napsal dvakrát a nevím jak se to maže Sry jinak bych toto smazal.
    Naposledy upravil Corpus; 18.06.2013 v 15:21.

  8. #8
    Donor Avatar uživatele falkyn
    Založen
    15.01.2011
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Chatmastera nepotrebujeme v hre je vždy dostatok ludi z Admin teamu . Počkaj si na nábor.
    Minecraft moderátor Laufa

  9. #9
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Myslíš tím denně 2 lidi ?

  10. #10

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Dneska jsme se spolu bavili ve hře a zatím tedy zamykám. Máme v plánu nějaká změny, takže možnost chatmastera, případně asi i eventera by tu MOHLA v budoucnu být. Nic zatím nemůžu zaručit...
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •