Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: BAN - Fifinka - mastny buger

  1. #1
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17

    Question BAN - Fifinka - mastny buger

    Dobry den,
    takze, ako byva zvykom, fifinka vsetkych reportuje na forum, tak som si povedal, preco nereportnut jeho? Bonzuje tu vsetkych za kazdu hlupost, a pri tom sam buguje Sunwell? To ze sa neda cez nieco, v nasom pripade felmyst dostat, neznamena ze pan Spravodlivy si to moze bugom obist ze.

    http://nemesisup.cz/files/public/fifibug.jpg -Tu nabada dalsich ludi na bugovanie, da sa to povazovat ako prikaz RL
    http://nemesisup.cz/files/public/fifibug2.jpg - Tu uz je pan fifinka naporteny za stenou
    http://nemesisup.cz/files/public/fifibug3.jpg - Ako som usudil podla toho co pisal, Iridi (lock), je jeho alt, a taktiez naporteny za stenou
    http://nemesisup.cz/files/public/fifibug4.jpg - Tu je vidiet ako samotny pan spravodlivy portuje / buguje
    http://nemesisup.cz/files/public/fifibug5.jpg - Tu zas casti portal za alta, toho locka.
    Dalsie screeny nie je problem dodat -> PM.

    Poprosil by som trest pre Fifinku za vedome bugovanie ako Raid leader (RL by mal dostat vacsi trest), navadzanie na bugovanie dalsich ludi. K trestu by chcel dodat aby dostal neodbanovatelny, pretoze vsetci vieme ze to bude pre neho trest ako vysity.
    Dakujem Dislike je dole Peto.

  2. #2
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Ban je v řešení, v týmu konzultujeme délku banu. Kvůli flamu lock.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  3. #3
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    S právě aktivními kolegy jsme se shodli na tom, že všichni v raidu dostanou neodbanovatelný ban. Přímo nezúčastnění hráči dostanou 1 den, ze screenů viditelně zúčastnění na bugování dostanou 7d a Fifinka jakožto RL + přímé hromadné nabádání k bugování dostane 14 dní klidu. A jak to bude konkrétně vypadat za pár minut je zde:
    Fifinka - 14d
    Iridi - 7d
    Memeface - 7d
    Guthix - 7d

    Zbývající (Siannatwo, Schomitler, Pixii, Marlynos, Leraka, Shadowmourne, Keibeeq, Sarriah, Theoria, Warog, Ayvi a Feelo) obdrží jednodenní ban.
    Naposledy upravil Raikin; 16.06.2013 v 20:31.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •