Stránka 50 z 56 PrvníPrvní ... 40495051 ... PosledníPoslední
Výsledky 491 až 500 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #491
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Hrobasiik Zobrazit příspěvek
    fuj takovej skaredej zelenej zlobr -_-

  2. #492
    Banned
    Založen
    10.01.2013
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ale portal jockey stale nejde

  3. #493
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    95
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    dovolim si tvrdit ze portal jockey neni az taky problem... PROBLEM je ze ked dojdes ku valine (normalne spustis event zabijes elity a sestru svalnatu, otvoria sa ti dvere) tak nesu pred nou tie elity! vyhealujes ju na full a nic...
    co mna osobne jebe je ze napises gm ci ti moze pomoct tak ti odpise jednoducho nie !!!
    hlavne ze naskakacke ich je ako nasr@!?§ ale respawnut elity alebo znovu spustit event to uz nie
    dislike thanks (ved ty vies kto )

  4. #494
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Nathaniel, nepiš když nevíš ... Risen Archmagy musí spawnout Faelon nebo Necro přes DB... Jelikož jakýkoliv spawn v instaci na 99% shodí server + dojebeš to tak či tak, jelikož jak se to pak bude opravovat, zas budou na event navázané jiné elity.
    Na druhou stranu když Vás pustíme dál, Sindragosa Vas bude portovat na začátek instance...

    Takže nejprve si o tom něco zjisti, než začneš osočovat GMt, že hlídají na skákačce, když v tom ICC s tou Vali nic nezmůžeme... Není to tak lehké, jak se na první pohled zdá.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  5. #495
    Banned
    Založen
    10.01.2013
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    EE kamo ten portal jockey je problem neni problem natocit video kde poberem vsechny portaly a nic achiev neda

  6. #496
    Ověřený člen
    Založen
    20.08.2011
    Věk
    38
    Příspěvky
    49
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    tak, že do každýho portálu co se spawne vlezeš ty, nebo do každýho jednoho vleze někdo (tak, aby nebyl žádnej nevyužitej portál) ?
    "This is not a 'personal' achievement.
    Your whole raid has to take all spawning portals - so every time the portals spawn all of them have to be 'closed' by someone."

    k sindře, jednou, po bugnutí valiny, se nás tam pár nadrzo proportovalo přes MS, sindra šla normálně pullnout aniž by nás portovala na začátek (ale nešli jsme ji, většina měla obavy že by mohla dostat ban. pokud by za to opravdu hrozil ban, bylo by v tom případě zvláštní že na něj by si gm čas našlo, ale na vyřešení valiny už ne (afaik healnutí příkazem od gm ji dokončí i přes ochranu proti healování bez startu eventu))

  7. #497
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    divne je že ve čtvrtek nám gm normalně valinu nahodilo spawnul nam ty elitky a všechno bylo v cajku takže mi tu netvrďte že to nejde

  8. #498
    Banned
    Založen
    17.06.2011
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal VencoshTekk Zobrazit příspěvek
    divne je že ve čtvrtek nám gm normalně valinu nahodilo spawnul nam ty elitky a všechno bylo v cajku takže mi tu netvrďte že to nejde
    nám to samý .. taky nám spawnul 1 elitu, tu jsme pullnuli, žádnej server drop a v pohodě jsme to prošli ..... tak to někdy v noci otestujte že se pár GM sleze do ICC a probije se k valině a tam začně spawnovat elity .... poté zjistíte že to server nezhazuje

  9. #499
    Ověřený člen
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    139
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Raikin Zobrazit příspěvek
    Nathaniel, nepiš když nevíš ... Risen Archmagy musí spawnout Faelon nebo Necro přes DB...
    pak nastava otazka: Proc jeste spawnuty nejsou? Nerikejte ze Faelon, ani nikdo jinej kdo ma do DB pristup nemel kolik? 3 minuty? nato aby tam ty tri radky napsal.

    Uprimne AN je pomerne velky server s prumerem rekneme 1k hracu online, tak bych tak trosku cekal ze na opravu veci diky ktere pulka raidu nemuze dokoncit dung se nebude muset cekat na jednoho cloveka ktery ma dovolenou. PS: Dislike je samozrejme dole.

  10. #500
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Naucte se delat poradny reporty, pak tady muzete dal kafrat o tom, jak je ten a ten neschopnej...
    Shall I give you despair?

Stránka 50 z 56 PrvníPrvní ... 40495051 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •