Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 16

Téma: Dlouhé stahování Spoutcraft Launcheru

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Dlouhé stahování Spoutcraft Launcheru

    Zdravím

    Po dlouhé době jsem si řekl, že bych se přišel podívat na server jak to probíhá. Stáhnul jsem si váš Spoutcraft Launcher a Javu 7 spustil launcher zadal Login a začaly se stahovat data už to trvá skoro 5 hodin a pořád to tahá není to nějaké divné ? nemohl by někdo ze složky appdata zabalit složku .spoutcraft a uploadnout někam ?

    Diky

    Edit: Když se dívám do složky .spoutcraft co přibývá tak jsou to věci ve složce /logs/spoutcraft_2013-04-21.txt

  2. #2

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    pokud to furt stahuje dokola, tak smaz .minecraft a .spoutcraft (zalohuj screeny atd.) melo by se to pak stahnout normalne ono to nic nestahuje, ale sekne se to

    EDIT: to co pribyva je jen zaznam o problemu...
    Naposledy upravil clean; 21.04.2013 v 10:44.
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Smazal jsem .miencraft smazal jsem .spoutcraft a restartoval pc spustil spoucraft a zase stejný problém stahlo to 28MB a dále to cpe <43MB do logs

  4. #4
    Ověřený člen
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    520
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Stáhni minecraft.project-nemesis.cz/spoutcraft.jar a soubor dej do %APPDATA%/.spoutcraft/bin/ a zkus to spustit
    ex MC admin

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak jsem to tam vložil po spuštění Spoutcraftu se mi v levo už ukazuje muj skin a správně vyplňuje můj nick ale pořád to nejde dále načítá to dlouho a zapisuje pouze do logs

  6. #6
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    A máš zaškrtlou verzi lates nebo recommended?

  7. #7
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Naposledy upravil Troysl; 21.04.2013 v 13:56.

  8. #8
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Jestli ti to nabíhá dlouho tak musíš chvíli vydržet než se ti to vše udělá a to trvá tak cca 10 minut

  9. #9
    Avatar uživatele Corpus
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    130
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Jde ti to ?

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2012
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    čekám tak hodinu a pořád nic zase to samý načítá to potom do souboru /logs/.......txt

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •