Stránka 47 z 56 PrvníPrvní ... 37464748 ... PosledníPoslední
Výsledky 461 až 470 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #461
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    tak cim tedy kdyz na nekolika ruznych modech presne ve stejny okamzik to crashlo ? kdyby v jiny ok ale pokazde kdyz se leti po vitezne bitve k truhle... je to nejake dost divne...

  2. #462
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Kbych presne vedel cim to je, tak se to opravi...zatim jen vime cim to neni...
    Shall I give you despair?

  3. #463
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.10.2012
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    dnes na icc10n to padnulo, po vítězství na cestě k truhle. myslim, že by to byla moc velká náhoda, kdyby to nezpůsoboval GB.

  4. #464
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    juknete po dalsim crashi,geroge neco zkusil a po dalsim crashi se to nahodi

  5. #465
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    evidentne to nepomohlo zkusime neco jineho.
    Shall I give you despair?

  6. #466
    Banned
    Založen
    17.06.2011
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    *otáčení děl - když se děla otáčej tak se bugnou -> nemůžou mířit na rocketiery a dmgeři je musej dmgovat -> zbytečná práce navíc

  7. #467
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Ale jak se to presne bugne...ja jsem nebyl schopnej toho docilit...jen jsem to videl ze se to muze stat.
    Shall I give you despair?

  8. #468
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    přestaňte ten gunship pořád hatovat omg, byl sem to snad uz 5x za tu dobu co se to nahodilo a funguje to pěkně, ani jednou nám server nepadl, jsem rád že gunship funguje a nechci aby to zase vypli kvuli vašim hejtům...

  9. #469
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal VencoshTekk Zobrazit příspěvek
    přestaňte ten gunship pořád hatovat omg, byl sem to snad uz 5x za tu dobu co se to nahodilo a funguje to pěkně, ani jednou nám server nepadl, jsem rád že gunship funguje a nechci aby to zase vypli kvuli vašim hejtům...
    ale notak xD, nam to padlo jen na 25n jinak taky to jelo krasne :-)

  10. #470
    Banned
    Založen
    22.05.2012
    Příspěvky
    101
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Podle mě jedna z možností, proč se děla otáčí tak blbě je ten, že do nich třeba lidi nedočkaví vlezou zbytečně brzo.. každopádně tenhle problém se dá jednoduše řešit a to tím, že z děla vylezou a jde do nich někdo jiný

Stránka 47 z 56 PrvníPrvní ... 37464748 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •