Stránka 46 z 56 PrvníPrvní ... 36454647 ... PosledníPoslední
Výsledky 451 až 460 z 556

Téma: Instance - Icecrown Citadel

  1. #451
    Donor
    Založen
    27.04.2012
    Příspěvky
    343
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    ani jedna vec sa nam na 25 hc nestala, boss sa evadoval, combat neostaval, vsetko islo fajn

  2. #452
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Efraim
    Založen
    21.05.2012
    Příspěvky
    221
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Boss vletí na naši loď pouze když tam zůstane pet nebo totem, vše se musí odvolat. Zamražená děla jsme neměli, jen se nám občas otočily směrem do lodi.
    Ale paráda
    Finally Loremasters Efraim & Immortalone

  3. #453
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Efraim Zobrazit příspěvek
    Boss vletí na naši loď pouze když tam zůstane pet nebo totem, vše se musí odvolat. Zamražená děla jsme neměli, jen se nám občas otočily směrem do lodi.
    Ale paráda
    Videl jsem ten pripad s delama, ale vubec netusim jak toho dosahnout..a bez toho to nelze opravit
    Shall I give you despair?

  4. #454
    Ověřený člen
    Založen
    11.03.2012
    Věk
    34
    Příspěvky
    31
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Všechno jede parádně a plate wristy z 25hc sou doma :P

  5. #455
    Banned
    Založen
    22.05.2012
    Příspěvky
    101
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Bohužel dneska na 25n, hned po tom kdy skončil battle a loď odlétala se stalo něco neočekávaného a to pád serveru a stejně tak na 10n

  6. #456
    Ověřený člen
    Založen
    26.09.2011
    Příspěvky
    21
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal yoi13 Zobrazit příspěvek
    Bohužel dneska na 25n, hned po tom kdy skončil battle a loď odlétala se stalo něco neočekávaného a to pád serveru a stejně tak na 10n
    Včera se nám totéž stalo na 10 hc, při odletu na pozici k DB padl server. Jelikož to zjevně není jediný případ, tak tam asi bude nějaký bug. (Po nahození serveru zůstal asi polovině lidem achiev, druhá polovina jej nedostala, truhla se nespawla)

    Na 25 hc ve středu nicméně vše proběhlo v pohodě, bez pádu.
    Naposledy upravil Arakassi; 16.03.2013 v 00:01.

  7. #457
    Banned
    Založen
    08.07.2012
    Věk
    32
    Příspěvky
    491
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    10 normal nam slo vse v poho kdezto 25n pri odletu k db server hapal, achiev nezustal nikomu

  8. #458
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Na padech se pracuje...snazime se najit pricinu.
    Shall I give you despair?

  9. #459
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.08.2011
    Příspěvky
    55
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    25HC .. po zničení lodi dropl server ..

  10. #460
    AN Developer Avatar uživatele Necrathaal
    Založen
    18.07.2012
    Příspěvky
    444
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Koukam na crashlog, tenhle crash nebyl zpusobenej GB..
    Shall I give you despair?

Stránka 46 z 56 PrvníPrvní ... 36454647 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •