Často se mi za mága stávalo že se mi jenom protočil global cd a spell nebyl vycástěn hlavně když jsem byl arcane a nahodil se mi ten buff na missilky.
Nejdřív jsem si myslel že je to tak fast že to nevidim ale potom se ozvalo pár dalších lidí kterým se to děje také a nejenom na mágovi.