Dobrý den,

včera v 13:55 jsem zasílal donate přes PayPal, která v pořádku odešla. Dosud nemám připsány NC. Vzhledem k tomu, že nemám přístup na Donate-reklamace, píši zde.

Děkuji za rychlé vyřízení
S pozdravem
Enorme