Zdravím,

Včera(12.04.2019) bola odoslaná platba zo Slovenska,

bohužial moja banka nepodporuje VS(Variabilný symbol) a SS(Špecifický symbol) pre zahraničné platby tak som ich vypísal do "informácie pre prijímateľa".

Je to dostatočné riešenie pre obdržanie NC?

Za skorú odpoved ďakujem.