Ahoj, pardon že zase obtěžuji, ale chtěl bych se zeptat co se vlastně stalo se serverem ? Že už tady skoro nikdo nehraje. A ještě bych se chtěl zeptat proč nejede Webshop, hráčské rozhraní, atd. Dižtak se omlouvám, ale ve hře nikdo není a tak píšu sem.