Ahoj, dlouho jsem zde nebyl a když jsem se vrátil tak jedna z mých residencí tam už nebyla a můj hrad byl poškozený a všechny mé vzácné předměty byly ukradeny. Chtěl bych jen poprosit zda tu ještě někdo je, jestli by mi mohl vrátit aspoň tu residenci. Byl bych vděčný. Ve hře se jmenuji Kubass14 . Předem děkuji.