Krásný podvečer všem.. rád bych vám oznámil že z 99% je Koloseum hotové a tak bych rád požádal zvětšení rezidence o 214x160.. z jedné strany bych to potřeboval zvětšit, ale z druhé strany se klidně svých par bloku zdám..

A ještě bych měl na vás takovou menší prosbu jestli by šlo mi trochu dopomoct s WE? Ta krajina není moc ideální na stavení ani vzhledově..

Minulý Příspěvek ZDE

DynMAP ZDE

foto ZDE