Stavím hrad Bradavice z Harryho Pottera. Na tuto stavbu potřebuju větší residenci a tak jsem se rozhodl že napíšu na forum jestli by to nemohl být projekt. Stavbu mám už rozestavěnou tak bych nechtěl aby mi ji někdo rozgriefoval. Hrad bude volně k prohlédnutí pro hráče.
Předem děkuji za vyřízení žádosti, jirkaaasa