Ahoj ?když jsem žádal o resideci tak mi bylo zděleno že mam měsic na postavění větší části budovy kterou bych rád postavil a proto bych se chtěl zeptat jestli by bylo možné to o menší dobu změněno . Já jelikož mám něco přednějšího co musím vykonat době místo hraní MC nerad bych to tady rozebíralale jestli by vás to hodně zajímalo tak to mužu zdělit třeba po košíkovi děkuju za odpověd s láskou váš milovaná Princezna Buroslava ))