Citace Původně odeslal Buros123 Zobrazit příspěvek
Prestante mne lajkovat a radsi uz mi napiste ze mi to schvalujete a z mne mate moc radi )) dekuju )
Za tyto Tvoje gramatické prohřešky Ti to těžko povolíme , po 2. a 4. pádu se píše mě, NE mne resp. mně (3. a 6. pád).