Zdravím, dňa 3.3 2016 som dostal na minecraft serveri ban za flyhack a popieral som to eventerovi StaManovi. Po zabanovaní som sa skúšal napojiť z iných účtov, čo viedlo k tomu že som dostal IP-ban. Týmto by som sa chcel ospravedlniť hlavne eventerovi StaManovi za klamanie a taktiež celému admin tímu, že som porušoval viaceré pravidlá serveru (hacky...). Mrzí ma to a až teraz keď nemôžem hrať som si uvedomil aké som urobil chyby. Na tomto serveri hrám už pár týždňov a spolu s kamarátmi sme si postavili veľa vecí a chceli by sme v tom pokračovať. Chcel by som požiadať o druhú šancu a napraviť chyby, ktoré som narobil. Bol by som veľmi šťastný ak by ste sa nado mnou zľutovali a dali mi druhú šancu, prisahám že moje chyby som si uvedomil a už sa to určite nebude opakovať. Ďakujem za pochopenie, s pozdravom 10patrik105.