Nejdříve mi byl zavřen obchod, aniž by to bylo v souladu s pravidly, nebyl duvod, pote jsem dostal 10ti minutovy ban prý kvůli tomu, že si nemám stěžovat na taková pravidla, taky bez souladu s pravidly, proto jsem si udelal do obchodu bocni cestu, protože ta přirozená mi byla bezdůvodně odepřena. Tak jsem byl poslán do jailu, opět bezduvodně, nemohl jsem psát, tudíž jsem se nemohl ani dožadovat spravedlnosti. Proto jsem si založil jiny acc abych se mohl nejak obhájit, ale bez jakehokoli varovani, či něčeho jineho jsem byl totalně zabanovan. To vše kvůli neschopnosti adminů (Corpus, poté i Danegermouse) vyřešit můj ze začátku jednoduchý problém. Doufám, že se v A-teamu najde někdo, kdo bude schopen mi pro tyto kroky podat vysvětlení.

Předem díky za odpověď
OSOMplejr