Chci pořádat o unban na serveru. Podle mě jsem ho dostal nepravem. Helper, od kterého jsem ho dostal se mně neustále na něco ptal, nemohl jsem odpovědět. Kicknul mně a nakonec dal ban za nevhodný nick. hraji na ruzných komerčních serverech a je divný, že to tam nikomu nevadi.

Děkuji za odpověd

Nick: ZeG97