Ahoj!
Asi ste zabudli to čo som písal ,že sa mi bugli veci pri prechode do autoeventu. Tak tu píšem znovu dúfam ,že nezabudnete . Hlavne chcem nether star moje topánky To Hell and Back a muj luk bez mena. A to asi vše dúfam ,že mi to vrátite .